ads
Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi

 

RUH VE ZAMAN
Kendimizi sürgün edilmiş hissediyor olabiliriz. Sanki hiçbir yere ait değilmişiz gibi! Köklenme ihtiyacı doğuyor. Nereye ait olduğumuzu bulmaya çalışıyoruz. Bir şeyler sanki bizi köşeye sıkıştırıyor. Bir şeyler yıkılıyor. "bilinç" boyutunda deneyimliyoruz tüm bunları!
NEREDEYDİK NERELERE GELDİK
Jüpiter- Pluto Karesi
BENJAMİN BUTTON OLUYORUZ
Oğlak dolunayından aslan yeni ayına doğru yürüdüğümüz bir ay içinden geçiyoruz. Alınacak alınıyor, verilecek veriliyor, karma tamamlanıyor ve darmanın önü açılıyor. "yeni bir doğum" ilerlemekte olduğumuz enerji ve "erken doğum" olabilir. Süreci çok iyi yönetmeli!
AŞK ZAMANI
Venüs en sevdiği burç olan boğaya geçiyor. Jüpiter geri gidiş yolculuğunu tamamlıyor ve ileri harekete geçiyor. Yay dolunayı güçlü bir silkeleyişle bizi çok daha derin bir farkındalığa hazırlıyor. Yolculuk başlasın!
ÖLÜM NASIL KOKAR ANNE?
Akrep burcunda gerçekleşecek bir dolunaya doğru ilerliyoruz! Sahip olduklarımızı, olmayı arzuladıklarımızı, neleri kaybetmeyi göze alabileceğimizi ve bunun bizi nereye taşıyabileceğini, nereden nereye geldiğimizi sorguluyoruz.
ÇÖZÜLEN ESKİLER, GÜÇLENEN YENİLER
Bu kadar retro varken geriye dönüp bakmadan olmaz. Bugünden vazgeçip dünde de yaşanmaz! Yeniden kaçıp eskiye sığınılmaz... O zaman bir şey yapmak lazım, düne bakmak, alacağımızı almak, hesabı kapatmak, yarına yakışmak, o yarını ortaya çıkarmak... Tam da şimdi! Öyleyse haydi bakalım neler var içinden geçmekte olduğumuz!
AŞKA DAVET
"Ben onları kendi ruhumdan üfledim." der. Öyleyse ona ulaşmanın yolu kendimize, bizimle olana ulaşabilmekten geçer. Yaşam onunla bütün olduğumuzu ve içinde olan her şeyin de o olduğunu hatırladığımızda bize sırlarını açar ve bu ay bundan geçiyor olacağız. Her sır, bir keşif ve her keşif biraz da haşır neşir olabilmektir yaşamla...
ADALETİ ANLAMAK
Jüpiter retrosuyla birlikte dış dünyada aradığımız cevaplar biraz daha içe dönüyor. Hangi inançların bizi nereye getirdiğini anlamaya çalışıyor olacağız, bize neler kattığını ve nerede bizi sınırlayarak daha fazlasını anlama şansından uzaklaştırdığını...
2017'YE HOŞ GELDİNİZ!
Herkese merhabalar... 2017 itibariyle, anneoluncaanladim.com’un Astroloji sayfalarında gökyüzünün dilini birlikte öğreneceğiz... Sevgiyle olsun... Ve yolculuk, yeniden yeni bir yerden başlasın...
ASTROLOJİ BÖLÜMÜNÜN DİĞER KONULARI
- ASTROLOG HÜSEYİN AKDAĞ'DAN AYLIK YORUMLAR
- 2016'YA GENEL BİR BAKIŞ
- SİZİN KIZILDERİLİ BURCUNUZ NE?
- ÜNLÜLER VE YÜKSELEN BURÇLARI
- ASTROLOG GAMZE ÖZŞAHİN BURÇLARIN BİRBİRİYLE UYUMUNU ANLATIYOR
- ÇİN ASTROLOJİSİ’NE GÖRE KARAKTERİNİZ
- KEDİNİZİN DE BİR BURCU VAR!
- DUYGULARIN HAKİMİ AY
- KENDİNİZİ BURCUNUZDAN TANIYIN!
- YAŞAM REHBERİNİZ: ASTROLOJİ
- OCAK AYI ASTRO BAKIM TAKVİMİ
- ARALIK ASTRO BAKIM TAKVİMİ
- KASIM AYI ASTRO BAKIM TAKVİMİ
- KÜÇÜK YARAMAZI BURCUNDAN TANIYIN!
- ASTROLOG GAMZE ÖZŞAHİN'DEN YORUMLAR

Copyright 2007-2017 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.