Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Türkiye'nin en iyi ebeveyn sitesi
Uyurken güzelleşmek kulağa harika gelen bir fikir, öyle değil mi? Üstelik mümkün.
“Anne Olunca Anladım Projesi’nin Kurucusu, Gazeteci-Televizyoncu Hülya Yıldırım, 15 Kasım Perşembe günü, saat 12.00’de KidZania Anneleri ile buluşuyor...
Dünyanın en güzel varlığı olan bebeğinize verebileceğiniz en güzel hediyenin anne sütü olduğunu ve anne sütünün onun tüm geleceğini etkilediğini biliyor muydunuz?
Günümüzde işinde mutlu olmayan insanların sayısı hızla artmakta. Bu kişiler çoğu zaman her ne kadar işlerinde mutlu olmasalar da ne yapacaklarını bilmiyorlar.
Down sendromlu bireylerle, zihinsel ve bedensel engelli çocukların yaşam kalitesini artırmak amacıyla faaliyet gösteren Tomurcuk Vakfı’na destek için hazırlanan #Birselamgönder projesi hayata geçti.
Felsefesinde beraberliği, takım çalışmasını ön plana çıkaran Geleceğin Yıldızları, kamp programları sayesinde çocukların liderlik, uzlaşma, iletişim kurabilme gibi önemli değerlerinin gelişmesine katkı sağlıyor.
27 yıllık kamp tecrübesiyle çocuklara ve gençlere farklı bir yaz tatili ortamı sunan Geleceğin Yıldızları, 5 – 12 yaş grubuna özel, gündüz programlı “Summer City Camp”i düzenliyor.
Kadının kemik iliğinden sperm üretildi. Böylece erkeğe ihtiyaç olmadan kadınların doğum yapabilecekleri belirtildi. Ancak bu yöntemle doğan tüm çocukların kız olacağı iddia edildi.
Türkiye’de her yıl yaklaşık 150 bin prematüre bebek dünyaya geliyor ve bu bebekler başta solunum sistemi olmak üzere tüm sistemlerinin gelişmemiş olmasından dolayı diğer yenidoğanlara göre çok daha ciddi takip gerektiriyor.
Diş Hekimi Dr. Mehmet Vedat Soylu, çocuklarda erken diş çürüklerine ve diş kaybına yol açan nedenleri anlattı.
DİĞER HABERLER
- NUH’UN GEMİSİ YOL ALMAYA BAŞLADI!
- AŞIYLA ÖNLENEBİLEN HASTALIKLAR
- ZEKİ ÇOCUĞU BESLEYEN 8 GIDA!..
- GRİP SANDIĞINIZ ZATÜRRE OLABİLİR!
- SİGARAYI BIRAKTIKTAN SONRA VÜCUT BAYRAM EDİYOR!
- VİTAMİNLER ÇOCUKLARIN OKUL BAŞARISINI DA ETKİLİYOR!
- DİŞLERİMİZİ FIRÇALAMIYORUZ!
- SUBLİMİNAL MESAJLAR ÇOCUKLARIN BİLİNÇALTINI ETKİLİYOR!
- TURİZM GÜNLÜĞÜ İLE YENİLENİN
- ÇOCUKLARDA BAĞIŞIKLIĞI DESTEKLEYEN 5 ALTIN KURAL!
Copyright 2007-2020 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.