Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Foruma girerken..

Nereden Yazdırıldığı: Anne Olunca Anladım
Kategori: Forum / AOA Hakkında
Forum Adı: Önerileriniz & Şikayetleriniz
Forum Tanımlaması: (TV Programımız, internet sitemiz veya gazete sayfalarımız için her türlü öneri, sorun ve şikayetleriniz)
URL: http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=14671
Tarih: 21 Eyl 2024 Saat 10:44

Konu: Foruma girerken..
Mesajı Yazan: zeyno18
Konu: Foruma girerken..
Mesaj Tarihi: 30 Mar 2009 Saat 18:56
mrb yazacağım öneri değil çokta şikayet sayılmaz ama buraya yazmanın doğru olduğunu düşündüm ben uzun süreden beri forma eskisi gibi rahat giremiyorum bunun sebebi ne olabilir kiConfusedmesela ilkinde hiç giremedim hilale dedim fatoş şifremi değiştirmiş saolsun ama yine giremedim ertesi günü yine fatoşun verdiği şifre ile denedim giremedim emineye söyledim ama o girebildiğini söyledi yine şifremi değiştirdi ben emine arkadaşımızın yaptığı şifreyle giriş yapabildim sonrada şifremi değiştirdim fakat sonra tekrar denedim bir kaç kez giremedim ara vermeye karar verdim bugün kendi şifremle tekrar 3 kez girdim en sonunda doğrulama yazısı oluyor ya altta o çıktı onu yazdım tekrar şifre girdim anca o şekilde girebildim ben yeri geliyoor forma günde 5-6 kez giriyorum ama  bu şekilde 1 keresi bile mümkün olamayabiliyor  sorunumun çaresini bulursanız sevinirim yok beni malülen emekli yaptıysanız maaşımı isterim haberiniz olsunLOL

-------------
Kader, beyaz kağıda sütle yazılmış yazı
Elindeyse beyazdan, gel de sıyır beyazı.....

Cevaplar:
Mesajı Yazan: fatoş
Mesaj Tarihi: 30 Mar 2009 Saat 19:03
Reyhancığım sorun senin bilgisayarından falan kaynaklı olabilir canım Confused
Çerezleri falan sildin mi, bazen o da problem yaratabiliyor.

-------------
http://www.glitterfy.com/">

Mesaj Tarihi: 30 Mar 2009 Saat 19:20
evet fatoşçum sildim ilk aklıma gelen o oldu zaten Smile

-------------

Mesajı Yazan: küçük kanaryam
Mesaj Tarihi: 31 Mar 2009 Saat 13:19
fatoşum biliyo zaten de aynı şey bana da oldu 25 martta yaşadım zeynomdan haber ulaştıracaktım giremedim msn den emineye dedim ilet diye dün gecede denedim olmadı bugün de denedim enson zor bela girdim Confused acep neden oluyo ?

-------------
Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!
zeynepim ve pınarım iki gerçek dostlarım...

Mesajı Yazan: dewrano
Mesaj Tarihi: 01 Nis 2009 Saat 09:53
Merhaba,

Bir çok test gerçekleştirdik ve forum şu anda stabil bir şekilde çalışmakta. Sanırım problem sizin bilgisayarınızdan kaynaklanmakta. Yaptığınız güvenlik ayarlarından dolayı cookie ve javascriptler ile ilgili problem yaşıyor olabilirsiniz. Size önerim www.anneoluncaanladim.com ' adresini güvenli siteler listenize eklemeniz.

İyi günler

Mesaj Tarihi: 01 Nis 2009 Saat 18:01

2-3 günden beri bu sorunla karşılaşmıyorum ama http://www.anneoluncaanladim.com.güvenli - www.anneoluncaanladim.com.güvenli siteler içinde o dönem neden öyle bilmiyorum sibelle ben ikimizde aynı şehirdeyiz bununla ilgili bir sebep olabilirmi ki çünkü aynı dönemler içinde girememişiz..

-------------

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat