Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Tavsiyeleriniz
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Erkin Bey'in Facebook Sayfasına Davet-TRENDY MOMMY
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuErkin Bey'in Facebook Sayfasına Davet-TRENDY MOMMY

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 7483
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Mar 2011 Saat 23:52
Ben bu arada smile ekleyemiyorum. Goggle chorme kullanıyorum.  :)))
Yukarı Dön
Gülsen Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Yazıldığı gibi okunur:)

Puanlar: 13231
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Mar 2011 Saat 00:13
Duygu smile'ı sürüklersen ekleniyor Thumbs Up Bende chorme kullanıcısıyım Wink Bu arada bende merak ettim neden ingilizce acaba Confused
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Mar 2011 Saat 00:13
Orjinalini yazan: duygu07 duygu07 Yazdı:

Ben bu arada smile ekleyemiyorum. Goggle chorme kullanıyorum.  :)))
Sürükle,ben öyle yapıyomLOL

İsim konusunda maalesef ki yabancı isim tercih ediliyor,çünkü daha çok dikkat çekiyor,güven oluyor..Ben mesela Türk firmalarının ürünlerinden yaşadığım sıkıntıya genelde olumlu cvp alamam,ama yabancı ürünler bana daha çok güven veriyor,Türk firmalar mallarının arkalarında değil ama yabancı firma tüketiciyi koruyor ve memnuniyet ön planda..Bu bağlamda ilk dikkati çeken isim oluyor,bu bende böyle yaniLOLEğer bi sıkıntı yaşadıysam nereden ithal diye bakıyorum,eğer yerli ürünse ümidi kesiyorum benConfusedtecrübelerime dayalı tabi bu istatistikler...
Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7483
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Mar 2011 Saat 00:54
Kızlar şimdi gördüm özür ama öğrendim.
Çoook teşekkür ederim.

Eminecim gerçekten sana hak veriyorum aslında. Ancak çok güzel bir Türk firmasına ait deneyimim de beni çok mutlu etmiştir gıda sektöründe bunu anlatmazsam haksızlık ederim Türk firmalarına.

4 yıl önce iyi marka sucuk almıştım ama hep bunu alırdım bu kez aşırı yağlı çıktı. Ben de bir e posta yazdım döşedim diyeyim ertesi gün beni aradılar. Beni ziyaret etmek istediklerini söylediler ama fiş ve ürünü de görmek istediler ben de tabi ki dedim ve çok çok özür dilediler. Ürünü aldılar yerine sucuk, çemenli ve çemensiz pastırma, sosis, salam ve hatırlamadığım koca bir paket verdiler bu da sizden özür için ufak bir hediye dediler ama ben koliyi taşıyamayacağım kadar büyüktü.
Sağolsunlar rüşvet verdiler ama hatalarını da hemen düzeltmişlerdi :)))Big smile
Yukarı Dön
erkinu Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 376
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Mar 2011 Saat 14:36
Sevgili Anneler,
Çok uzun bir aradan sonra tekrar merhaba. Umarım sizler ve aileleriniz, hepiniz sağlıkta ve afiyettesinizdir.  Eleştrilerinizi çok haklı buluyorum. Bir yazar olarak emin olun, güzel Türkçemizi en az sizin kadar seviyor,dilin doğru yazılması,konuşulması ve kullanılması için elimden gelen azami gayreti gösteriyorum. Trendy Mommy, her şeyiyle benim geliştirdiğim bir marka. Dolayısyla marka ismi de bana ait. Buradaki amaç, ürünler yurtdışına da ithal ediliyor olduğu için anlaşılabilir isimle tüketiciye ulaşmasıdır. Marka oluşturmada en önemli unsur,marka isminin kolay telaffuz edilebilir ve hatırda kalabilir olmasıdır. Amaç sadece budur. Yurtdışına ihraç edip bir Türk markasını tercih edilebilir hale getirmek ancak bu şekilde mümkün... Hassasiyetiniz için hepinize candan teşekkürlerimi sunuyorum. Sizlere ve ailelerinize en samimi selamlarımla...

Erkin ÜLTANIR 
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Mar 2011 Saat 12:14
valla yalan yok
Orjinalini yazan: duygu07 duygu07 Yazdı:

Kızlar şimdi gördüm özür ama öğrendim.
Çoook teşekkür ederim.

Eminecim gerçekten sana hak veriyorum aslında. Ancak çok güzel bir Türk firmasına ait deneyimim de beni çok mutlu etmiştir gıda sektöründe bunu anlatmazsam haksızlık ederim Türk firmalarına.

4 yıl önce iyi marka sucuk almıştım ama hep bunu alırdım bu kez aşırı yağlı çıktı. Ben de bir e posta yazdım döşedim diyeyim ertesi gün beni aradılar. Beni ziyaret etmek istediklerini söylediler ama fiş ve ürünü de görmek istediler ben de tabi ki dedim ve çok çok özür dilediler. Ürünü aldılar yerine sucuk, çemenli ve çemensiz pastırma, sosis, salam ve hatırlamadığım koca bir paket verdiler bu da sizden özür için ufak bir hediye dediler ama ben koliyi taşıyamayacağım kadar büyüktü.
Sağolsunlar rüşvet verdiler ama hatalarını da hemen düzeltmişlerdi :)))Big smile
Nadirde olsa çıkıyo bazen..Bende T..ş markanın ilgisinden çok memnun kaldım,İzmir markası,hani salçası reçeli var..Aldığım 2 ayrı ürürnden farklı tarihlerde problem yaşadım ertesi gün ellerinde sepetle geldilerLOLvalla yalan yok,sırf bu ilgiden ve güvenden dolayı hep o markayı kullanıyomBig smile
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.