Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Psikiyatri Uzmanı Dr. Özlem Mestçioğlu > Ebeveynlerin Kaygıları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - ayaklara düşkünlük
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumayaklara düşkünlük

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
bilgeakgun Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

hepimiz hilalcigiz:)

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1971
Mesajın Direkt Linki Konu: ayaklara düşkünlük
    Gönderim Zamanı: 16 Ağu 2010 Saat 09:28
Özlem Hanım Merhaba

3 yaşındaki oğlum nerdeyse 1,5 yıldır ve özellikle son zamanlarda artan bir ayak takıntısı var,evde ayaklarımızı sürekli saklamak zorunda kalıyoruz,ne zaman fırsatını bulsa ayaklarımızı öpüyor seviyor,bazen de yalıyor,kafasını ayaklarımızın üzerine koyup yatıyor,doğru olmasa da sürekli yapma diye bağırıyoruz çünkü durumun hiç normal olmadığını düşünüyoruz,benim babasının,babaannesinin,dedesinin hepimizin ayaklarına karşı takındığı tavır aynı,ilerde ayak fetişisti olmasından korkuyorum.Sizce bu tip durumlarda ben nasıl davranmalıyım ve de vazgeçmesi için psikologa götürmeli miyim?yardımlarınızı rica ediyorum,

Sevgiler.
Yukarı Dön
hülya Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye
Simge

Puanlar: 9316
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ağu 2010 Saat 14:57
aynı durum alperde de var öpmüyor ama ayaklarımızın önüne diz çöküyor ve parmaklarımıza dokunuyor bunu neden yapıyor olabilir
Yukarı Dön
emre Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 4077
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ağu 2010 Saat 16:43
bizde de LOL  var ayaklarla oynamayı çok seviyor aklınıza gelen hber türlü hareketi yapıyor.
hiç normal gelmiyor tabi, yapmamasını söylüyoruz "ayaklarla oynanamaz " dediğimizde bırakıyor.
bu yaşlarda normalmidir ve neden Smile teşekkür ederizSmile
Yukarı Dön
özlemmestçioğlu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 1320
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Eki 2010 Saat 20:16
bu yaşlarda bu tür avranışlar normaldir, ancak sizlerin ilgilendiğini gördükçe de giderek pekişir. halen devam ediyorsa hiç ilgilenmeyin, öyle bir şey yokmuş gibi yaptığınız şeylere devam edin ilgi olmayınca vazgeçecektir
özlem
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.