Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Psikiyatri Uzmanı Dr. Özlem Mestçioğlu > Anne - Baba ve Çocuk İlişkileri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 1 AY OĞLUMDAN AYRI KALACAĞIM?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forum1 AY OĞLUMDAN AYRI KALACAĞIM?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ozlemehm Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3
Mesajın Direkt Linki Konu: 1 AY OĞLUMDAN AYRI KALACAĞIM?
    Gönderim Zamanı: 26 Eki 2010 Saat 11:59
merhaba özlem hanım,
4 hafta süreli Çin'e eğitime gitmem gerekiyor Ocak ayında..Oğlum 28aylık olacak o tarihte; size sorum bu kadar uzun süre ayrılık çocukta bi soruna neden olur mu benim özlemim ayrı tabiki ama ben en çok onu düşünüyorum. normalde de babanesi bakıyor yine o bakacak dedesi babası akşamları evde olacaklar onun için çok endişeliyim babasını 1-2gün görmese BENİM BABAM NEREDE DİYE SORUYOR.
tavsiye ve uyarılarınızı bekliyorum
teşekkürler...
Yukarı Dön
özlemmestçioğlu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1320
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Eki 2010 Saat 14:33
olabildiğince her gün aramaya çalışın ve telefonda ona uzakta olduğunuzu geleceğinizi ve onu ne kadar sevdiğinizi anlatın, orada yaptıklarınızdan söz edin. gitmeden önce de ara ara evden uzaklaşın ve giderken yanına kendinizin çok sevdiği bir şeyi verin ve gelince bunu senden alacağım deyin. uzun ayrılık öncesi ayrılık kavramına, gittikten sonra dönüyor olmanıza biraz alışsın ve gitmeden önce kaçarcasına gitmeyin, ağlasa bile mutlaka vedalaşın ve evde kalan kişi onun analyacağı bir şekilde gelmenize ne kadar kaldığını her gün anlatsın
özlem
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.