Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Yemek / Mutfak > Yemek / Mutfak > Yumurta Yemekleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - kıymalı yumurtalı patates
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

kıymalı yumurtalı patates

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Elif Hansa Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Hansa ve Tevhid'in Annesi

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 8182
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Elif Hansa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Eyl 2008 Saat 13:31
bende deneyecegim ins. deneyince yazarim ins Big%20smile
Yukarı Dön
sporcuanne Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1356
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sporcuanne Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Eyl 2008 Saat 14:18
teşekkürler canım çok güzel görünüyor en kısa zamanda deneyeceğimWink hem kıymalı hem kıymasız..
Yukarı Dön
zelos Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 4208
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı zelos Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eyl 2008 Saat 11:07
ellerıne saglık canım  bende seda patatesle yapmıstım ve sade kıymayla ıkısını bır arada denemedım
Yukarı Dön
menekse Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 20
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı menekse Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Kas 2014 Saat 14:25
Hiç yapmadım ama deneyeceğim. Bu bizim türk yemekleri çok lezetli ama çokta kalorili ama napalım dayanamıyorum yemeden.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.