Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Tavsiyeleriniz
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Acil İst anadolu da kadın doğum doktoru ve hastane
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuAcil İst anadolu da kadın doğum doktoru ve hastane

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
kumru Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4651
Mesajın Direkt Linki Konu: Acil İst anadolu da kadın doğum doktoru ve hastane
    Gönderim Zamanı: 16 Eki 2012 Saat 18:26
merhabalar arkadaşlar, acil yardımınıza ihtiyacım var...istanbulda hastane ve kadın doğum doktoru tavsiyelerinize ihtiyacım var..33 haftalık hamileyim ve şuanda havada kaldımConfused
Yukarı Dön
zehra Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

"Zeynep'in Annesi.. Nam-ı Diğer FASULYE"

Puanlar: 10949
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eki 2012 Saat 18:35
kumru ben  kendi doktorumu gözü kapalı tavsiye edebilirm ama sana biraz uzak ben avrupa yakasındayım çünkü .
uzak demezsen  okmeydanı memorail hastanesinde dr. figen güney taşer 'i tavsiye ederim ..
Sevgilim hapşurunca çok sev dedim.elhamdülillah dedi.yerhamükallah dedim.yehdina ve yehdikum dedi sonra oturup hatim indirdik.nerden nereye:))))))))
Yukarı Dön
kumru Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eki 2012 Saat 19:42

Zehracım çok teşekkür ederim..memorial a bugün sordum sezaryan doğum 6671 tl dediler...bizim özel sağlık sigortası 4000 tl ye kadar karşılıyor. aslında ankaradaki doktorum ataşehir memorial da Cem beyi tavsiye etti. ama bugün memorial dan vazgeçmek zorunda kaldımConfused

Düzenleyen kumru - 17 Eki 2012 Saat 18:08
Yukarı Dön
KUZEY&MİRA Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Melek Anne :)

Puanlar: 2586
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2012 Saat 12:11
Kumrucum ben Ümraniye Hospitalium da yaptım 2 doğumumu da...İki çocuğumu hala da oraya götürürüm..Kendi drum yok devlete geçti..Ama Bahar hnm var...Şiddetle tavsiye ederim...Doğum 1000 tl...
Yine biraz ilerisin de Medicana var orası da güzeldir yalnış hatırlamıyosam doğum 3000 3500 arasında bişeydi...
DEVRİM KUZEY & ZEYNEP MİRA &TUNA DENİZ
Yukarı Dön
Gülsen Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Yazıldığı gibi okunur:)

Puanlar: 13231
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2012 Saat 18:17
Kumru ben en son doğum yapalı üç buçuk yılı geçti ama Ben iki doğumumu da Koşuyolu Medipol hastanesinde yaptım. Ben doğum yaptığım zamanlarda oldukça memnun kaldım. Doktorum Opr Leyla Altuntaş hastane donanım olarak oldukça iyiydi tek sıkıntı Kadın doğum ve doğum bölümü fazla yoğun olduğu için ilk randevuyu alabilmekti ilk randevudan sonra doktorla düzenlemelerini yapabiliyorsun. Hastaneyi de doktorumu da tavsiye ederim.

Zübeydenin bahsettiği Medicana hastanesin de Forumda Duygu'yu hatırlarsın yakın zaman da o doğum yaptı o da oldukça memnundu onu da biliyorum. 

Gönlüne göre bulursun umarım canım 
Yukarı Dön
duygu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dedektifler Odası Başkanı :)

Puanlar: 9950
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Eki 2012 Saat 12:21
Kendi doktorumu şiddetle tavsiye ederim. İki çocuğumu da o doğurttu. Son derece becerikli, bilgili, tatlı dilli, pozitif bir doktor. Doğum sancısını bile unutturuyor desem inanır mısın? 

Opr. Dr. Sibel AÇIKALIN
Çamlıca Medicana Hastanesi

Normal doğumu 1400 tl ye yaptım. (Emekli sandığı indirimi ile) 4000 tl limitinin içinde kalır diye düşünüyorum. Bir sor istersen.
Yukarı Dön
kumru Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Eki 2012 Saat 16:24
Arkadaşlar çok teşekkür ederim..bugün yeditepe üni. hast. de Gazi Yıldırım' a gittim. eşimin iş arkadaşının eşi de hamileymiş..onlar söylemişler...eşim gidelim dedi, gittik...iyi bir adama benziyor ama tabii ki ben ankara daki kendi doktorumu tek geçerim...kontrollerime burada devam edeceğim..süpriz olmazsa ankaraya doğuma gideceğim..süpriz olursa burada olacak..hayırlısı kısmet...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.