Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Psikiyatri Uzmanı Dr. Özlem Mestçioğlu > Yetişkinlerin Psikolojik Sorunları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - psikolojik olabilir mi?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumpsikolojik olabilir mi?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
bilgeakgun Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

hepimiz hilalcigiz:)

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1971
Mesajın Direkt Linki Konu: psikolojik olabilir mi?
    Gönderim Zamanı: 15 Tem 2010 Saat 09:05
Özlem Hanım Merhaba

Dün gece oğlum kendi yatağında yatarken ağlamaya başladı,ben de çok yorgundum ve derin uyumuşum, oğlumun ağlaması ve eşimin dürtmesiyle aniden uyandım ve hemen oğlumun yanına koşmaya yeltendim fakat yataktan iner inmez düştüm,dizlerim tutmuyordu,hem ağrı vardı hem kontrol edemiyordum dizlerimi,hani rüyada karabasanda olduğu gibi hareket etmek isteyip edememek gibi,oğlum o kadar çok ağlıyordu ki o sırada zorla bi kaç adım atıp oğlumun yatağının önünde yine düştüm kalkamadım,o sırada eşim geldi oğlumu kucağına aldı,oğlum da yatakla duvar arasındaki o daracık yere düşmüş o yüzden ağlıyormuş,ben 2-3 dakika kalkamadım yerimden,sonra zor da olsa kalktım ve yattığımda dizlerimin ağrısı uzun bir süre geçmedi,sonra da çok korktum tekrar olursa,ya eşim evde olmasaydı ben oğlumun yanına nasıl gidecektim diye?sorum da şu daha önce hiç böyle bir problem yaşamadım ,acaba derin uykudan korkuyla uyandığım için bu dizlerimin tutmaması psikolojik olabilir mi?o sırada panik atak geçirmiş olabilir miyim?ya da dizlerimi kontrol mu ettirmeliyim?

Sevgiler....
Yukarı Dön
özlemmestçioğlu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1320
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Tem 2010 Saat 12:51
ani kalktığınızda dizleriniz uyuşmuş olabilir, kramp girmiş olabilir. Endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok. ancak bu tür konuları sorun edersenizsıkıntı yaşayabilirsiniz . kaygı bu şekilde başlar ve büyür.  
özlem
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.