Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Psikiyatri Uzmanı Dr. Özlem Mestçioğlu > Çalışan Anne & Bakıcı & Kreş
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 2 problem.
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forum2 problem.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
elif2 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 361
Mesajın Direkt Linki Konu: 2 problem.
    Gönderim Zamanı: 21 Oca 2011 Saat 13:32
Merhaba Özlem Hanım,
1- Kızım 5 yaşında çalışan bir anneyim,bebekken anlamıyordu fakat büyüdükçe işe gitmem onu öfkelendiriyor,keşe gidiyor seviyorda orada yapılanları ve öğretmenlerini.ancak evden çıkış yapana kadar kendiside bende (kendime hakim olmaya çalışıyorum tabiki) sinir harbi yaşıyoruz diyebilirim,evde olduğum günler uyanınca beni eşofmanla görürse herşey çok güzel,giyinik görünce işe gideceğimi anlayıp 'ben hiçbiryere gitmiyorum,burada yalnız kalacağım 'gibi daha neler neler,pijamalarını çıkarmaz,babayı devreye soksamda her sabah aynı diyebilirim.Bugüne kadar gitmem gerektiği konusunda çok şey paylaştım ,gerek hikaye gerek anlatımla,ama pek faydası yok,bana ne önerirsiniz.
2- Belirttiğim gibi okulu seviyor aslında ama oradaki promlemde yemek.İştahsız olduğu için öğretmenini uyarmıştım ki sağolsun kendisi yemek bile yedirirdi kızıma,ancak bu kezde kızım okula gitmeyeyeceğim demeye başladı neden deddiğimde yemek veriyorlar bitirmek gerekiyormuş deyince ,bu kezde öğretmeyle zorlamaması ve miktarı az olması konusunda karara vardık.Bu konudaki yaklaşımımız nasıl olmalı acaba.
Şimdiden çok teşekkürler.
Saygılar.
Yukarı Dön
özlemmestçioğlu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1320
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Nis 2011 Saat 15:15
şu anada sorunlarınız ne durumda
özlem
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.