Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Lösemi mi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Lösemi mi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Eyslyrt Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 367
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Eyslyrt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Lösemi mi
    Gönderim Zamanı: 16 Eyl 2024 Saat 22:22
Hocam 23 yaşında kız arkadaşım bogazları sürekli şiştiği için doktor böyle bir tahlil istemiş ve lenf kanseri teşhisi koyulmuş. Hocam sizin fikirleriniz yönlendirmeniz cok önemli. Tahlillere yapacagınız yorum cok önemli. Yardımlarınızı bekliyorum.
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 116056
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eyl 2024 Saat 09:39
Başka bir doktora daha gidin. Doktorun görüşü ile rapor tam uyuşmuyor. 
Yukarı Dön
Eyslyrt Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 367
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Eyslyrt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: Dün Saat 07:28
Hocam merhaba başka bir doktor daha gördü amlyt dedi. Amlyt olacak. Aile cok perişan üzgün. Başkaca sonuca ulaşamadım. Bu rapor küçük bir şehirin devlet hastanesinde cekildi. Doktor raporuda ankara gazi. Bu rapor bize doğru olma ihtimali gösterir mi . Lenf kanseri teshisi knulmasında. Smdi benm yeğenim refakatci olarak yanında kalıcak eline gecen tahlilleri gönderecek . Ben aileyi umtlandrmadan büyük bir sorumluluga girmeden size soruyorum ki yönlendrme yapablr miyiz diye. 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 116056
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: Dün Saat 08:47
Eldeki veriler yetersiz. Takip edilecek. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.