Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Psikiyatri Uzmanı Dr. Özlem Mestçioğlu > Yetişkinlerin Psikolojik Sorunları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - yardım lütfen..
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumyardım lütfen..

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ÇİTOS Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 281
Mesajın Direkt Linki Konu: yardım lütfen..
    Gönderim Zamanı: 18 Kas 2011 Saat 12:08

Merhaba ÖZLEM hnm.2,5 yaşındaki oğlumu yeniyere taşındığımızdan kreşe verdik.3 gün ben,1 gün babannne bakıyordu.şimdi kreşe giderken sabah çok ağlıyor.öğretmeni sizden sonra çok mutlu-sizi kullanıyor diyor.biz çok üzülüyoruz ona eziyetmi kreş diye,bakıcı da bulamadık-güvenemiyoruz zaten büyükşehir diye.yeme problemimiz çok fazla.çiğneme alışkanlığımız yeni yeni.kahvaltı okulda öğretmeni her öğünü yiyor diyor.ben yediremiyorum hafta sonları.okulda yiyom ben diyor yemiyor.bu nasıl bişeydir.bu yaşta çocuk bizi nasıl kullanabiliyor.herşeye kızıyor-abisine bana vuruyor.hesap soruyor niye-neden diye.bende haftasonu olunca;beni çok üzüyorsun okula gidiyorsun diyorumiyice sinirleniyor.tmm yicem-yapmicam bidaha diyor.yine devam.ben çok yıprandım ,onlara kızıp-bağırıyorum-bazen de vuruyorum.nasıl yapcam.yeni bi yer beni de çok gerdi.nöbetlerim çok yorucu ve yıpratıcı.bende evden çıkarıyorum heralde hıncımı.yüzüm hiç gülmüyor farkındayım.yardım lütfen.saygılar.....

Yukarı Dön
özlemmestçioğlu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1320
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Kas 2011 Saat 13:24
aslında oğlunuzdan daha çok sizin yardıma ihtiyacınız var. öğretmenin de söylediği gibi o kreşe alışmış ve işler yolıunda. sizlerin gerildiğini hissettikçe huzursuzlanıyor sadece. gerginlik çocukları da huzursıuz kılar ve tepkilerini yemeyerek, ağlayarak, uyumayarak, huysuzluk yaparak verirler. sizin yorgunluğunuz, yıpranmışlığınız oğlunuzu etkiliyor elbette. ancak asıl bunlardan siz çok etkilenmiş durumdasınız. kendiniz için bir yardım alabilrseniz. çocuklarınıza da katkısı olacaktır
özlem
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.