Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Psikiyatri Uzmanı Dr. Özlem Mestçioğlu > Yetişkinlerin Psikolojik Sorunları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - bana ne oldu bilmiyorum
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumbana ne oldu bilmiyorum

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
lusnika Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 114
Mesajın Direkt Linki Konu: bana ne oldu bilmiyorum
    Gönderim Zamanı: 16 Eki 2010 Saat 14:26
merhaba doktor hanım;uzun zamandır sıkıntılı br ruh hali içindeyim,çok gerginim ve tahammülsüzüm ve hiçbir şekilde kafamı toparlayamıyorum aynı anda binlerce şey düşünüyor gibiyim.17 aylık bir oğlum var uykularım delik deşik zaten uyduğum zamanda sanki uyumamışım uyurken düşünmüşüm hani derlerya kafam kazan gibi aynı öyleyim.sabahları kalktığımda gözlerim acıyor sanki sıkı sıkı gözlerimi yummuşum.çok çabuk herşeyden sıkılır oldum kitap okumaktan sinema dizi oturmak herşeyden çabucak sıkılır oldum.eşimle aramda bir sorun yok. çok fazla eve kapandım evlendiğimden beri evdeyim.evlenmeden önce çalışıyordum evlendim işten çıktım bir ay sonra hamile kaldım iyice eve kapandım.şimdi işe de giremiyorum patoloji teknisyeniyim ben işimin belli bir saati yok sabah 9 gidiyorum ama akşam gelişim belli olmuyor çoğunlukla 8-9-bazen 10 eşim bu yüzüden izin vermiyor çalışmama.bebeğime bakıcak kimde yok ailem yanımda değil.artık oğlumada bağırmaya başladım sonra oturup ben kötü bir annemiyim diyip ağlıyorum ağlamamayım diyorum ama kendime engel olamıyorum öyle sessiz sessiz dökülüyor yaşlar gözümden
Yukarı Dön
lusnika Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 114
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eki 2010 Saat 14:33
bunları yazarken bile inanılmaz bir ağrı girdi enseme kafamı tutamıyprum şuan.aslında baktığımda hane içinde hiçbir sorunum yok.kavga gürüldü maddi durumumuz da yerinde ama ben birden daha doğrusu son zamanlarda açığı çıktı ama bu ruh hali sinsi sinsi yayıldı sanki bedenime.eşimi çok seviyorum biliyorum oda beni seviyor ama en ufak bişeyde ben kaçıp gitmek istiyorum.sinirim geçince yaptığıma kızıyorum.sen böle değildin diyorum kendime sonra tekrar üzerini örtüyorum duygularımın normal hayata devam ediyorum.oh be rahatladım bunları yazmak bile rahatlattı biraz beni doktor hanım.teşekkürler...bilmiyorum anlatmak istediğim ama dile dökemediğim bişey var ama ne bilmiyorum.sizce sadece konuşmaya mı ihtiyacım var yoksa başka bişiymi...
Yukarı Dön
özlemmestçioğlu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 1320
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eki 2010 Saat 13:29
konuşmanın ötesinde profesyonel desteğe ve depresyon tedavişsine ihtiyacınız var. anlattıklarınız depresyonun tipik özellikleri. profesyonel yardımla bu başa çıkılmazmış gibi görünen sorunun nasıl halledeilebilir olduğunu görme şansınız olacak
özlem
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.