Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Diğer Konular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - oğlumun ajans teklifi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

oğlumun ajans teklifi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 8910
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Eyl 2008 Saat 23:38
Orjinalini yazan: senacım senacım Yazdı:

Orjinalini yazan: emine emine Yazdı:

Kayınvalide hiç üşenmez bazı konulardaLOLpara gelecekse üşenmez,kızları için hiiçç üşenmezConfusedbi keresinde bizdeydi sabah gitme dedim kızının çocuğuna bakıyo akşam gitmedi sabahın köründe kalktı kar tipi göz gözü görmüyo gitti yineConfusedgecende yağmurdu şakır şakır sabahın 6 si yola düştüConfusedgecenlerdede bendeydi dükkanda yan tarafın borusu delinmiş su basmışAngryeşim gitti arkasından ben gittim çocuğu ona bıraktım havlu yetiştirmesi lazımmış söylendiAngry
Boşverrrrrrrr WinkSen getir bana bırak Zuhal i Kaan la kudursun dursun canımLOLLOLLOLLOL
Gecen hafta istinye parka gittik aklıma sen geldin hemenBig%20smile
Yukarı Dön
belma Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4544
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı belma Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Eyl 2008 Saat 23:38
Orjinalini yazan: emine emine Yazdı:

Ay bilmiyom işte öyle değilde kaynanalrınki gibi iyiLOLfigüranLOLLOLsadece parkta sokakta durup kalabalık yapıyonLOLLOLLOLbi keresinde yaprak dökümüne gitti kaynanam fikretin üvey kızı kaçtığındaydı galiba kapı önündeki meraklı komşu olmuşlardıLOLLOLOlurya  Fatmanın dediği gibi biri çıkar aha benim aradığım çocuk deyiverirLOLLOLLOL
Dene tabi nasılsa siz tek çocuklusunuz ve okul probleminiz yok nede olsaWink
Yukarı Dön
melissa3 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı melissa3 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ağu 2014 Saat 09:21
Bilmediğiniz ajanslarla iş bitimi ücret olarak anlaşın. İleriki tarihlerde ödeme yapan ajanslarla çalışmamanızı öneririm. Ajanslar zaten üzerinizden para kazanır. Çeşitli bahanelerle ücret isteyen ajanslarla çalışmayın. Ücreti bol keseden sallayanlara da inanmayın. İş ödemeye gelince anlaşılır zaten. ssk yapmayan yerlerle çalışmayın.

Düzenleyen melissa3 - 08 Ağu 2014 Saat 09:33
Yukarı Dön
melissa3 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı melissa3 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ağu 2014 Saat 09:29
Kesinlikle güvenmemeniz gereken ajans: ......... bu kişiye güvenmeyin. Ödemenizi alamayabilirsiniz. Uğur ....ve adil ...diye birine inanmayın. 

Düzenleyen yasemin - 08 Ağu 2014 Saat 14:26
Yukarı Dön
timurali Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı timurali Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ağu 2017 Saat 10:10
hayırlı olsun 
asdasdasgs
Yukarı Dön
zehrakoçhisar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 3
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı zehrakoçhisar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Eyl 2017 Saat 12:11
hayırlı olsun
zehra koçhisar
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 8910
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.