Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Bebek Bakımı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - hangi biberon
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuhangi biberon

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
musta Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 71
Mesajın Direkt Linki Konu: hangi biberon
    Gönderim Zamanı: 29 Tem 2008 Saat 12:13
Merhaba
Bir hafta sonra işe başlayacağım. Dört aylık olan kızıma sütümü sağıp eve bırakacağım. Bugüne kadar satıcıların yönlendirmesiyle yanlış olan bir sürü ürün aldık. Şimdi birçoğu için pişmanım. Bunun için sizlerin tecrübesine ihtiyacım var. Kızımın biberona alışıp emmeyi bırakmasını istemiyorum. Bir de tabi işin ekonomi boyutu var. Öyle bir biberon olacak ki hem kızımın emmeyi bırakmasına neden olmayacak (kolaya alıştırmayacak) Wink hem de bir defada sorunu çözecek. Bebeğe annem bakacak. Ancak malesef yeni ortaya çıkan ciddi bir rahatsızlığı var. Yani onun da çok yorulmasını istemiyorum. Dolayısıyla en az beş tane biberon alacağım. Ben işten gelince onları yıkarım. Annem bir de onları yıkamakla uğraşmasın. Ne dersiniz? Polikarbon olanlar altı ay kullanılabiliyormuş, acaba cam mı alsam? Farklı markaları deneyen arkadaşlar bana öneride bulunabilirler mi? Hangi markayı tercih etmeliyim? Bir de normal akışlı diye bir özellik var o ne demek oluyor? Ay kusura bakmayın çok uzun oldu. Siz bunları yanıtlayın yeni sorular geliyorrrrr. Cicek
http://b1.lilypie.com/edgXp3.png
Yukarı Dön
fatoş Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 16849
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Tem 2008 Saat 12:20
SmileCanım bu soruna en iyi doğru adres Erkin Bey'dir Thumbs%20Up istersen Erkin Bey'e sorabilirsin, burada herkesin vereceği cevap, senin kafanı daha çok karıştırabilir Confused
Yukarı Dön
meryem Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Ali İlber'in annesi

Puanlar: 4308
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Eyl 2008 Saat 21:55
baktım erkin beye sormamışsın belki vaktin olmamıştır.

aynı durumla ben de karşı karşıya kaldım denemelerim ve tecrübelerimden sonra kauçuk ve geniş ağızlı olanlarda karar kıldım .oğlum 5 aylıkken biberona başladım hala biberon kullanıyorum ve hala emziriyorum.

belki ilk başlarda emmeyi reddetmesiyle karşılaşabiirsin.ama kararlı olursan emmeye deveam edecektir.

dediğim biberon ve başlıklar ch...o ve n.k markalarında var.ayrıca orjinali kadar olmasa da başka bir biberon başlığını başka bir marka biberon da kullanabilirsin. tabi mecbur kalırsan...

umarım cevabım geç kalmamıştır
Yukarı Dön
LeqenD51 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 1
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ağu 2011 Saat 18:58
7 aylık oğlum war işe başlamam lazım biberonla mama veremiyorum biberonla mamaya nası alıştırabilirim? (ÇOK ACİL YARDIM İSTİYORUM)
Yukarı Dön
Ruat Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 7
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Tem 2013 Saat 14:38
canım ben N.K markasını kullanıyorum emziktede biberondada, pp de kullansam camda kullansam içim rahat bpa yok çünkü annem bile çocukken bana n.k kullanmış o yüzden rahatım:9 biberon emzikleri ve emzikleri ortadontik en önemlisi o benim için çocuğum dişlek olacak yada çene bozukluğu olacak allah korusun yani dikkat etmem lazım... ayrıca hiç koku falanda yapmıyor çok rahat kullanıyorum çokda memnunum camını bile kızım yüzkere yere attı şaka gibi ama kırılmıyor :)
"En güzel duygu Annelik"
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.