Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Alerji & Cilt & Saç
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - yara hakkında. .
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumyara hakkında. .

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
azranınannesi Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 145
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı azranınannesi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: yara hakkında. .
    Gönderim Zamanı: 12 Ara 2017 Saat 20:05

https://i.hizliresim.com/V3jj5r.jpg 
Hocam iyi akşamlar. . Kızım hafif bir soğuk algınlığı geçiriyor.  Ateş hiç olmadı. Hafif burun akıntısı ve öksürük var. Sizden öğrendiğimiz yöntemlerle atlatiyoruz. 
Bunla mi alakali bilmiyorum ama kızımın yaklaşık 10 gündüz göğüs bölgesinde bunlardan çıkıyor. Özellikle göğüs çevresi göbek etrafı ve camasiri etrafında.  Yara gibi sanki sinek sokması gibi anlayamadım.  Yavaş yavaş kalboluyor başka yerden tekrar çıkıyor. 
El ayak kol bacak bölgesinde yok. Sırtında bir iki yerde çok az.
kaşıntı da yok.  Size danışmak istedim..
Saygılar sevgiler hocamm

Düzenleyen azranınannesi - 12 Ara 2017 Saat 21:37
cennet kokulu kızım sana emanet ALLAH'IM
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ara 2017 Saat 05:52
Sicak havlu, Vicks veya benzeri bir sey surdunuzmu?   
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı azranınannesi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ara 2017 Saat 09:04
Sıcak havlu uyguladım hocam öksürüğü için evet .. 
Kızımın gribi geçse bile çok uzun bir zaman öksürük devam ediyor. Bu sene kereste 2. Senesi geçen sene çok çektiğim için öksürük başladığı an bal limon serum fizyolojik yaptım ve bir gece havlu ütüleyip hem göğsüne hem sırtına koydum. Daha sonra fark ettim evet döküntüleri. Yaklasik 1 hafta önce -ki son yapisim oldu- tekrar sicak havlu uyguladım 1 kere. Pazar günü epey azalmisti ama  dün yine bu hale gelmiş. Fazla sıcaktan sebep oldu yandı desem sönüp yeniden çıkar mı ki hocam? 
Camasirinin altina dogru da epey var..
Benim yanlış uygulamam mi sebep oldu yani Cry

Düzenleyen azranınannesi - 13 Ara 2017 Saat 09:43
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı azranınannesi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Ara 2017 Saat 05:20
Hocam ne yapmamı önerirsiniz sabırsızlıkla bekliyorum cevabinizi. .
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı azranınannesi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Ara 2017 Saat 18:37
Sırtı da göğsü de bugun bayagi arttı hocam iyice endiselenmeye başladım Sleepy
Koltuk altında da çıkmış bit kaç tane..  yayılmaya başlıyor sanki . Sabahları sönüyor gibi duruyor aksamlari artıyor 
https://i.hizliresim.com/0GQzPV.jpg

Düzenleyen azranınannesi - 14 Ara 2017 Saat 19:09
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ara 2017 Saat 03:12
Sicak tuttugunuz icin oluyor, kendiliginden kaybolacak. Serin tutun, hergun banyo yaptirin.   
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.