Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > İkiz Anneleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - oglum-ıkızler-kreş
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

oglum-ıkızler-kreş

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
evhamlı anne Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 13
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı evhamlı anne Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 May 2017 Saat 23:44
yok düşünmüyorum artık..ocak ta 32 oldum.. iki taneyle bile çok zor birde üç düşünemiyorum bileWackoWinkSmile

Düzenleyen evhamlı anne - 12 May 2017 Saat 23:52
elvinrana ve annesi
Yukarı Dön
doubleanne3 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 8
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı doubleanne3 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 May 2017 Saat 23:54
Orjinalini yazan: evhamlı anne evhamlı anne Yazdı:

yok düşünmüyorum artık..ocak ta 32 oldum.. iki taneyle bile çok zor birde üç düşünemiyorum bileWackoWinkSmile

Oyy oyy sorma canım zor işler bakalım ben napicam 3 erkekle Confused

Yukarı Dön
meltemturan41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 10
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı meltemturan41 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 May 2017 Saat 22:46
Allah yardımcın olsun canım benim oğlumda 2013 doğumlu ve 32 haftalık hamileyim. Oğlumu geçen yıl kreşe göndermedim ama bu sene kayıt yaptırıcaz gitmek isterse tabi.. yarım gün olacak ama kendisi isterse göndericem. Bebekte olcağı için dışlanmış hissetsin istemiyorum. Şahsi fikrim zorlamamak yönünde ama ikiz bebekler ile birlikte oğlunla ilgilenebilmen çok zor.. kreşi denemekte fayda var..
Yukarı Dön
doubleanne3 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 8
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı doubleanne3 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 May 2017 Saat 01:22
Orjinalini yazan: meltemturan41 meltemturan41 Yazdı:

Allah yardımcın olsun canım benim oğlumda 2013 doğumlu ve 32 haftalık hamileyim. Oğlumu geçen yıl kreşe göndermedim ama bu sene kayıt yaptırıcaz gitmek isterse tabi.. yarım gün olacak ama kendisi isterse göndericem. Bebekte olcağı için dışlanmış hissetsin istemiyorum. Şahsi fikrim zorlamamak yönünde ama ikiz bebekler ile birlikte oğlunla ilgilenebilmen çok zor.. kreşi denemekte fayda var..

Sağlıkla kucağına al canım az kaldı bebislerimıze kavuşmaya cinsiyeti ne seninkini? ben 3 erkek anası olucam :D çok istedim birde kızım olmasını ama nasip değilmiş...ben denedim bir iki gün yok canım istemedi ağladı gitme anne dedi diğer çocuklarda rahatsız oldu kendim bakicam seneye belki
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.