Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > İdrar & Kaka Sorunları ve Tuvalet Eğitimi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Top top kaka???
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumTop top kaka???

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Gasbsoy Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 109
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gasbsoy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Top top kaka???
    Gönderim Zamanı: 26 Şub 2017 Saat 21:21
Merhaba hocam . 8 aylık oğlum var.  Daha önceden kilo alamadığını  yazmıştım. Ek gıdayı artırmak gerektiğini yazmıstınız. Beni emiyor ,    gunluk ortalama180ml süt içiyor,  arada sütlü irmikli muhallebi yapıyorum. Hergün labneli yumurta sarısı yiyor . Tarhana çorbası ve corba çeşitlerinden , bizim yediğimiz yemeklerden de veriyorum .Keyfi yerinde.  Geceleri sadece emziriyorum .ama hala kakasını geç ve top top katı yapıyor.  Nerde yanlış yapıyorum hocam daha mı sık yedirmeliyim. Biberonla süt miktarını artıramıyorum istemiyo ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz??? 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şub 2017 Saat 04:18
Yemeklerine yag ve seker ilavesi yapin... Miktar yeterli olsa da; Kalorisi dusuk oldugunda da, top-top
kaka cikar..

Yukarı Dön
Gasbsoy Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 109
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gasbsoy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Mar 2017 Saat 11:11
Merhaba hocam.  Oğluma sizin dediklerinizi denedim.  Bu kez de çok kaka yapar oldu.  Dün 7 defa kaka yaptı.  Bazıları ishal şekilde bazıları mukuslu bazısı da normal.  Ben rahat kaka yapsın diye birde incirli muhallebi yedirmistim o mu çok kaka yaptırdı hocam yoksa kalorili beslememden mi kaynaklı olduki?  Geceleri çok sık uyanıyor 2 gündür kaka yapınca uykuya dalabiliyor. Bu sık kaka başka bir şeyle alakalı değildir demi hocam kusuruma bakmayın iyiki varsınız .
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Mar 2017 Saat 20:05
Yani sizde, bir ayarini, isin orta yolunu bulun... Bu is; deneme-yanilma ile olur.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.