Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Hamilelik Öncesi Dönem
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Acaba hamilemiyim
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Acaba hamilemiyim

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
tugba57 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 14
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı tugba57 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Acaba hamilemiyim
    Gönderim Zamanı: 17 Tem 2016 Saat 13:45
Arkadaslar adetim 2 hafta gecikti adet sancilarim var ama olamiyorum teste yaptim ama negatif cikti 13 aylik kizim var 
Onu emziriyorum  acaba hamile 
Olabilirmiyim  bi yardimci olabilirmisiniz 
Yukarı Dön
AileHekimiAlışveriş Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 3
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı AileHekimiAlışveriş Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Eki 2023 Saat 19:54

Emzirme döneminde hamilelik belirtileri genellikle normal hamilelik belirtilerine benzer. Ancak, emzirme döneminde adet düzensizliği yaşanabilir ve bu durum hamilelik belirtisi olarak yanıltıcı olabilir. Emzirme döneminde hamilelik belirtileri şunlar olabilir:

• Adet gecikmesi: Ancak, emziren anneler adet görmeyebilirler. Bu nedenle, bu belirti her zaman güvenilir olmayabilir.
  • Halsizlik ve yorgunluk: Emziren annelerde yaygın bir semptomdur.
  • Bulantı ve ağızda tat değişikliği.
  • Göğüslerde hassasiyet: Erken hamilelik belirtisi olarak göğüslerde ve göğüs ucunda hassasiyet hissedebilirsiniz.
  • Anne sütünde değişiklikler: Yeni gebelik anne sütü kıvamı ve tadında değişikliğe neden olabilir.

Ancak, bu belirtiler her zaman kesin değildir ve bir sağlık profesyoneli tarafından değerlendirilmelidir. Eğer hamile olduğunuzdan şüpheleniyorsanız, bir sağlık profesyoneli ile görüşmenizi öneririm. Kendinize iyi bakın! 😊

Aile Hekimi Alışveriş
Yukarı Dön
ist_anne_34950 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ist_anne_34950 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eki 2023 Saat 22:58
Yumurtlama dönemi hesaplama aracına bakın

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.