Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum / AOA Hakkında > Önerileriniz & Şikayetleriniz
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kadir Bey'e soru sormak için
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kadir Bey'e soru sormak için

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 456
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Gamze Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dora'nın annesi

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 12808
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gamze Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kas 2017 Saat 23:44
Merhaba,

Yöneticimize bildirdim en kısa zamanda bölüm açılacaktır, teşekkürler...

<a href="http://evimizelimizde.blogspot.com.tr/">http://evimizelimizde.b
Yukarı Dön
fethiyeakiiiin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 63
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı fethiyeakiiiin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ara 2023 Saat 18:13
İyi akşamlar hocam oğlum mart'ta 5yaşını dolduracak iki hafta önce kulak ağrısı ve ateşle doktora gittik ve burnu sürekli dolu kulağında bül oluşmuş dedi ve antibiyotik verdi zimaxs kullandık hocam ateşi çok yükseliyordu diye😞bugün kontrole gittik bül geçmiş ama kızarıklık var tekrar oluşmasın diye yine antibiyotik kullanması gerekir dedi amoklavin verdi bu arada burun yine dolu hiç geçmedi ve hocam karın ağrısıyla uyandı bu sabah üç kez oldu  yoğun balgam lı kaka yapıyor öksürükte var bu arada soğuk hava veriyorum serum fizyolojik koyup
Yukarı Dön
Asliguz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 38
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Asliguz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Ara 2023 Saat 19:37
Merhaba, Kadir beyin bahsettigi Yazarlar kismindaki makalelere ulasmaya calisiyorum ancak yazarlar kismini bulamiyorum, yardimci olur musunuz?
Yukarı Dön
BeyzaL Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 51
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı BeyzaL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Mar 2024 Saat 16:31
Hocam merhabalar
Annemle ilgili danışmak istediğimiz bir konu vardı müsaadenizle. Annemin (64 yaş)  3 4 gün önce midesinde hazımsızlık, iştahsızlık şikayetleri başlamış. Dışkılaması ufak ufak rahatlatmayacak şekildeymiş. Yemek yiyemedigine bağlamış. Düzelir gibi olsa da şikayetleri devam ediyormuş. Yaptırması gereken bir tahlil olur mu yoksa flagyl mi onerirsiniz? (Kendisi çölyak hastası)
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 456
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.