Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Tuvalet eğitimi :(
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Tuvalet eğitimi :(

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
mevsimrüzgarı Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 328
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mevsimrüzgarı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Tem 2014 Saat 15:15
çocuk eğer tuvalete de yapabildiği halde etrafa da yapıorsa tuvalete götürdüğünüzde yapmayıp tutup başka yerlere yapıyorsa bunu size karşı koz olarak kullanıyor öç alıyor demektir size karşı öfkesi var ve bu şekilde dile getiriyor iletişiminizi güçlendirmenizi öneririm
Yukarı Dön
mishca Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 140
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mishca Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Tem 2014 Saat 10:01
benim kızımda 27 aylık , kadir beyin yazılarını takip ettiğim için buzamana kadar hiç müdahale etmedik 1.aşama: çocuk tuvaletini bezine yapsada işi bittikten sonra kakalı bezle oyununu devam eder...2.aşama : bezine yapınca hemen çıkarmak ister 3.aşama:artık çişi geldiğini hisseder ve size soyler ifade etmeye çalışır bu soylemeler çoğaldığındada artık öğrenmiştir...Benim kızım son 1 haftadır kakasını yapar yapmaz hemen bezini açmaya başladı ve 1 kere tuvalete gitmek istedi bezini açıp oturttuk çişini klozete yaptı.halen bezli,2.aşama sinyalleri vermeye başladı artık 3.aşamayı bekliyoruz müdahale etmeden
Yukarı Dön
lagrima Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 743
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı lagrima Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Tem 2014 Saat 00:38
Biliyorum bende okudum fakat başladım artık 8 gün oldu başa sarmak da istemiyorum.bakalım artık.  Ama şunu öğrendim wc den korkuyor sanırım. 
Rabbim sana emanet!!
Yukarı Dön
lagrima Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 743
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı lagrima Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Tem 2014 Saat 01:14
Kenara çekilmiş ikiniyordu annem gel tuvalete gidelim oraya yapalim dedim ve beni ıtti git der gibi ih ih dedi ve altına yaptı temizlik :/ ya da neden olabilir ki.
Rabbim sana emanet!!
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.