Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Biz Bize Sorularımız
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Odaklanma sorunumuz var :(((
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Odaklanma sorunumuz var :(((

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Pinata Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Pinata Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Odaklanma sorunumuz var :(((
    Gönderim Zamanı: 05 Haz 2014 Saat 05:40
İyi günler hepinize.kızım bu sene okula başladı.fakat öğretmeninin söylediğine göre odaklanmasında sorun varmış.sanırım hata bizde çünkü çalışmayı bırakmadım ben çok ilgilenemedik onunla :((. şimdi babası bir oyun aldı ona biraz test ediyoruz gibi odaklanmasını fakat öğretmeni haklı gibi geldi. Bu konuyu nasıl düzeltiriz ?
Yukarı Dön
efes2630 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 239
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı efes2630 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Haz 2014 Saat 10:03
Benim oğlumda da var odaklanma-dikkat sorunu, 1. sınıfta, 1 senedir ben de götürmedim belki geçer belki düzelir- düzelmeyeceğini bile bile- diye. Ertele ertele bu hafta sonuna aldım randevuyu. Bakalım ne olacak.
Yukarı Dön
Pinnar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Pinnar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2014 Saat 04:32
Bizimkilerde şükür ki böyle bir sorun yaşamadık ama ablamlar da çok çekti bu odaklanma sorunundan. Oğullarında vardı ama sizden daha erken fark ettiler. Bence bir an önce teşhis edilip müdehala edilmesi gerek bir durum. Başarıyı arttırma merkezi adında bir kurumdan destek almışlardı. Bir araştırın derim.
Yukarı Dön
Pinata Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Pinata Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2014 Saat 04:33
Kurum derken ? pek anlayamadım ama?

Düzenleyen Pinata - 10 Haz 2014 Saat 04:35
Yukarı Dön
Pinnar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Pinnar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2014 Saat 04:34
?. 

Düzenleyen yasemin - 10 Haz 2014 Saat 19:41
Yukarı Dön
Pinata Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Pinata Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Haz 2014 Saat 04:35
çok teşekkürler
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.