Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Ek Gıda & Beslenme & İştah
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - ek gıda istemiyor
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuek gıda istemiyor

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
aslinaty Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1
Mesajın Direkt Linki Konu: ek gıda istemiyor
    Gönderim Zamanı: 20 Tem 2013 Saat 06:15
Mrb herkese.. Benim bi sorunum var tecrübe sahibi annelerden yardım almak için paylaşmak istedim. Oğlum 8buçuk aylık. Kilo boy ve diğer tüm gelişimleri normal olması gerektiği gibi. 6bçk aylık olduğundan beri ek gıdaları vermeye çalışıyorum. şuana kadar sdc anne sütüyle beslendi. sevdiği 3 şey var. yoğurt ve daninonun sarı muzlu küpüyle mavi kahvaltılık küpü. bunların dışında ne verdiysem yediremedim. kendim yaptım hazır aldım herşeyi denedim. yememesi problem değil asıl daha gördüğü gibi tiksiniyor. yüzünü buruşturuyor öğürüyor. sadece görerek böyle yapıyor. hiç bir zaman zorlamadım yemesi için. istemediği zaman ikinci kez teklif etmedim. buna rağmen böyle. bi kaç kez tadını alsın diye verdiğimde öğürüp mosmor olup kendini kusturdu :(  ben nasıl sevdiricem nasıl yediricem çıkmazdayım. aynı şeyleri yaşayan anneler varmı. 
Yukarı Dön
meryem Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Ali İlber'in annesi

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4308
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Tem 2013 Saat 11:36
gelişimi yerindeyse anne sütüne devam edin...çok zorlamamanız güzel bence..daha çok tiksinmesin...ben böyle bir durum yaşamadım...ama benim bebeğimin de bi çok gıdaya karşı alışma tepkisi vardı...ek gıdalara geç ve azar azar vererek geçtim..bu esnada bol bol emzirmeye çalıştım..Allah a şükür gelişimi etkilenmedi...zaten iki yaşına kadar süt çocuğu onlar...öncelik süt...

kadir bey in eski mesajlarına da göz atıp danışabilirsiniz...

Allah bağışlasın
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.