Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Günlük yaşam hakkında
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - tasinacagiz.nerden baslayacagimi bilemiyorum?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konutasinacagiz.nerden baslayacagimi bilemiyorum?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nurcan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2525
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Nis 2013 Saat 16:53
ayy yaramı deştiniz wallahi 4 yıldır istanbuldayım evlendim buraya geldim hala alısamadım antalyada oturuyordum 4 yılda 3 ev değiştirdim ve simdide değiştirmem gerekiyor esyalarım haşat oldu benimde fazla esyam yok olanlarıda attım cogunu tasınırken mahvoldular simdiki tasınma needenim ev sahibim yüzünden cok sorunlu herkesle kavga etti apartmandaki bende dahil ne yazıkki kücücük kızımın sesinden rahatsız oluyormuss neden de bu misafirim geliyormuss falan filann üst katımda oturuyor kendisi bende ev arıyorum umarım bulurum bulur bulmaz cıkıcam merdivenlerde bile yüz yüze gelmek tam iskence oluyor tasınmanın zorlugu aklıma bile gelmiyorr o kadın yüzünden 
Yukarı Dön
gugguludaglarguggulu Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 184
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Nis 2013 Saat 23:21
Orjinalini yazan: nurcan nurcan Yazdı:

ayy yaramı deştiniz wallahi 4 yıldır istanbuldayım evlendim buraya geldim hala alısamadım antalyada oturuyordum 4 yılda 3 ev değiştirdim ve simdide değiştirmem gerekiyor esyalarım haşat oldu benimde fazla esyam yok olanlarıda attım cogunu tasınırken mahvoldular simdiki tasınma needenim ev sahibim yüzünden cok sorunlu herkesle kavga etti apartmandaki bende dahil ne yazıkki kücücük kızımın sesinden rahatsız oluyormuss neden de bu misafirim geliyormuss falan filann üst katımda oturuyor kendisi bende ev arıyorum umarım bulurum bulur bulmaz cıkıcam merdivenlerde bile yüz yüze gelmek tam iskence oluyor tasınmanın zorlugu aklıma bile gelmiyorr o kadın yüzünden 
ayy bu ev sahipleri...hic anlamazlar kiracinin derdinden.bende hic alisamadim istanbula.hic sevemedim.cocuk olunca mecbur ses te olacak gurultude patirtida..ev bulmak cok sorun.hem ist cok pahali evler.bakimsiz evler 600 den basliyor.allahim herkese guc kuvvet versin.ben daha ayniyim.esyalar bana benesyalara bakiyom.bi usengeclik sormayin.evde bulamadik
Annem
Yoklugun icimde bir kor
Cekilmiyor hasretin annemm
Seni nasil ozledim annem
Bir bilsen....
Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2525
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Nis 2013 Saat 13:53
bizde bulamadık aynen begenmediğinnn kırık dökük viran evler 600 700 den baslıyo maalesef istanbulu sevmiyorum hiç bir sey kolay değil burda insanlar soguk komsuluk yok kolay kolay trafigi hepp felc heryer kalabalıkk sakin bi yer bulupda kafa dinleyecegın hic bir yer yok ömür törpülemek için bire bir bu sehir Allah herkese kolaylık versin umarım istediğimiz gibi ev buluruzda cıkarız insan evinde huzurla oturmalı 
Yukarı Dön
kumru Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 4651
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Nis 2013 Saat 16:04
aynen ben de hiç sevemedim istanbulu...ucube bi şehir...hani istanbulu çok sevenler var ya hiç anlayamıyorum..Confusedçok pahalı, çok kalabalık, çok bencil insanlar...çok pis..her türden insan var ..tehlikeli...keşke ankara ya geri dönebilsem...inşallaah ev bulabilirsiniz...biz de aynıyız..hala evde küf var..başka eve çıkmak için ekstra paramız yok...nakliye emlakçı boya badana dünya para...üstümüzde tadilat çalışması var matkap sesi dan dun çekiç sesi çok fena...imkanım olsa arkama bakmadan kaçacağım..anca şimdilik çocuklarımı parka kaçırabiliyorum..matkap sesinden korkuyorlarCry
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Nis 2013 Saat 19:12
Orjinalini yazan: nurcan nurcan Yazdı:

bizde bulamadık aynen begenmediğinnn kırık dökük viran evler 600 700 den baslıyo maalesef istanbulu sevmiyorum hiç bir sey kolay değil burda insanlar soguk komsuluk yok kolay kolay trafigi hepp felc heryer kalabalıkk sakin bi yer bulupda kafa dinleyecegın hic bir yer yok ömür törpülemek için bire bir bu sehir Allah herkese kolaylık versin umarım istediğimiz gibi ev buluruzda cıkarız insan evinde huzurla oturmalı 
ist kalabaginda baska iseyi yok.esimin gorevi seneye bitiyor allah izin verirse uzatmazlarsa baska yere gidecez ins.hele bizim apt da hic komsuluk yok.toplam 21 eviz ama merhabalasdtiim uc kisiyi gecmez.allah korusun bisey olsa kimsenin haberi olmaz.aynen huzur cok onemli.konusmadigin bir komsu old zaman insan evinde duramiyor.
Annem
Yoklugun icimde bir kor
Seni nasil ozledim annem
Bir bilsen....
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Nis 2013 Saat 19:16
Orjinalini yazan: kumru kumru Yazdı:

aynen ben de hiç sevemedim istanbulu...ucube bi şehir...hani istanbulu çok sevenler var ya hiç anlayamıyorum..Confusedçok pahalı, çok kalabalık, çok bencil insanlar...çok pis..her türden insan var ..tehlikeli...keşke ankara ya geri dönebilsem...inşallaah ev bulabilirsiniz...biz de aynıyız..hala evde küf var..başka eve çıkmak için ekstra paramız yok...nakliye emlakçı boya badana dünya para...üstümüzde tadilat çalışması var matkap sesi dan dun çekiç sesi çok fena...imkanım olsa arkama bakmadan kaçacağım..anca şimdilik çocuklarımı parka kaçırabiliyorum..matkap sesinden korkuyorlarCry
ev aramak kafana gore ev bulmak yerlestirme boyama hepsi sorun.yazarken dahi sanki yasiyorum.allahim nasil tasinacagim bilmiyorum.hele alltta uste tadilat varsa gurultusu cok kotu.allah yardimcin olsun cnm
Annem
Yoklugun icimde bir kor
Seni nasil ozledim annem
Bir bilsen....
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Nis 2013 Saat 15:54
bugun sukur ilk adimi attim.ilk canta valiz torbalardan basladim yikamaya.sansimdan havada kapali.zor kuruyacak sanirim.bayanlar yastiklar icin vakumlu poset mi kullaniyonuz yoksa normal hurcmu.hangisi daha kullanisli
Annem
Yoklugun icimde bir kor
Seni nasil ozledim annem
Bir bilsen....
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.