Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Emzirme & Anne Sütü
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Emzirirken yeşil çay içen var mı ?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuEmzirirken yeşil çay içen var mı ?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fatoş Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 16849
Mesajın Direkt Linki Konu: Emzirirken yeşil çay içen var mı ?
    Gönderim Zamanı: 17 Nis 2012 Saat 20:36
Kızlar çok araştıramadım, bu konuda bilgisi olan emzirken yeşil çay içen var mı, yeşil çayın bebeğe bir zararı olur mu ? 

Düzenleyen fatoş - 17 Nis 2012 Saat 20:36
Yukarı Dön
durukuşum Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 344
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Nis 2012 Saat 20:57
ben de içmeyi sabırsızlıkla bekliyorum ama emzirirken pek sağlıklı olmadığını süte geçtiğini ve bebekte ishale yolaçabileceğini okumuştum.ne kadar doğru bilmiyorum ama 2-3 ay daha beklememin bi sakıncası olmaz diye düşünüyorum.Smilesenin bebiş çok tatlı bu arada hele ablasına bayıldım fatoşcumClown
hoşgeldin ipek tenli kızım hayatımıza!!!
Yukarı Dön
fatoş Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 16849
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Nis 2012 Saat 21:03
Orjinalini yazan: durukuşum durukuşum Yazdı:

ben de içmeyi sabırsızlıkla bekliyorum ama emzirirken pek sağlıklı olmadığını süte geçtiğini ve bebekte ishale yolaçabileceğini okumuştum.ne kadar doğru bilmiyorum ama 2-3 ay daha beklememin bi sakıncası olmaz diye düşünüyorum.Smilesenin bebiş çok tatlı bu arada hele ablasına bayıldım fatoşcumClown
Sağ ol canım Clown Bir kaç yere baktım, kimi yerde günde iki tane içilebilir yazıyordu, kimi bebeği huzursuz ediyor yazıyordu, bende ne yapacağımı bilemedim, birde Kadir Bey'e sorayayım en iyisi Smile
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.