Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Ek Gıda & Beslenme & İştah
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - kavanoz mamaları?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konukavanoz mamaları?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
srp_kmy82 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 28
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Oca 2012 Saat 19:25
hipp yada milupanın organik serisini alıyorum çok nadir yedyorum
Yukarı Dön
kübRAbia Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 918
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Oca 2012 Saat 01:41
Orjinalini yazan: haydibebek haydibebek Yazdı:

kızlar kavanoz maması yedirmek zorunda kalıyorum kızıma .çünkü her gün dışardayız artık ve kızım da 9,5 aylık artık .emzirmek zor dışarda,bebelacın hero baby in,milupanın kavanoz mamalrından kullanıyorum,siz ne kullanıyorsunuz bu markalar için duyumlarınız neler?bebelac ve hero baby milupanın kinin yarı fiyatı nerdeyse,kızım için para saklayacak değilim gerçi herşey onun için ama kalite farkı yoksa neden daha fazla ödeyeyim,bir de arı nın pirinç mamasını vermeye başladım sütlü kendinden şekerli muhallebi,arkadaş tavsiye etti ama çok ucuz o da güvenilir midir?kullananlar var mı içinizde?

benim de 10aylık olmak üzere bebeğim canım ben de arının değil de ülkerin devam sütlü elmalı,muzlu ve de sade pirinç unu var onlardan veriyorum dönüşümlü olarak arı markanın çok şekerli olduğunu duydum kullananlardan,o yüzden hiç almadım ama kavanoz mamaları ben de aldım alıyorumda drumuza da danıştık sakınca görmedi,verebilirsiniz dedi
Yukarı Dön
munetr Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 2
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mar 2012 Saat 15:03
Kavanoz mama veya meyve pürelerinin üzerinde "ORGANİK" yazanları da var. szice onlar sağlıklı mıdır?Smile

munetr
Yukarı Dön
y_bal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2663
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mar 2012 Saat 08:08
ne kadar organik olabilirki ???
Yukarı Dön
kumru Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 4651
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mar 2012 Saat 15:49
Orjinalini yazan: febaa2 febaa2 Yazdı:

neden emziremediğini anlayamadım emzirme önlükleri var hemde şık ve kullanışlı onlardan kullanılabilir birde meyvenin kendisini yada yoğurdu cam küçük kaba alıp öyle dışarı çıkardım hiç kavanoz yada vb mama kullanmadım bence hepsi para tuzağı....
kolay gelsinSmile
sana sonuna kadar katılıyorum. 2 yaşına kadar Alp'e özel evde mevsimin sebzelerinden, kıymalı, somon balıklı, tahıllı yemekler yaptım. tuzsuz. zeytinyağlı. asla kavanoz maması tüketmedim. bir yere gidecek olduğumda küçük kavanozlarım vardı günlük yaptığım Alp' e özel yemekten kavanozlara koyuyordum. küçük kavanozları ev yoğurdum için de kullanıyordum. hem daha ekonomik oluyor asıl önemlisi içine ne koyduğumu biliyorum, günlük tazecik ve içine sevgi de koyuyordumLOLLOLLOLbiraz zaman alıyor ama zaten Alp' ten daha önemli işim yok kiWink
Yukarı Dön
hmsrgzm Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 6
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Nis 2012 Saat 11:32
bende sırf onların  cam kavanozları için aldım  birkaçtane ve döktüm yedirmedim HER ORGANİK YAZAN SAGLIKLIMIIDIR HER BİTKİSEL SEY SAGLIKLIMIDIR?..cam kavanoza yogurt koyuyorum meyve püresi sebze pürsi yapıp sıcaktan kapatıyorum ertesi günde yedirebiliyorum...
BİTANEM EMİRİM
Yukarı Dön
denizkayla Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 7
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Nis 2012 Saat 23:52
Oglumda hic yedirmedim,corbasini hep kendim hazirladim ve icine bir cay kasigi irmik atardim..

kavanoz mamalarinin icindekinelri okuyup evde kendim hazirladim..insl.kizimdada bu düzeni koruycam.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.