Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Emzirme & Anne Sütü
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - memeden kesmeli mi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konumemeden kesmeli mi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
betulece Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 362
Mesajın Direkt Linki Konu: memeden kesmeli mi
    Gönderim Zamanı: 04 May 2011 Saat 12:18
merhaba arkadaşlar,
ece 19 aylık oldu.
haziran temmuz-2ay sonra- gibi anneme gittiğimde memeden kesmeyi düşünüyordum...bir yandan da bu keyifli süreci sonlandırmanın çok zor olacağını:(

dün gece bir ev kazası geçirdi.ağzını masaya çarptı ve dişleriyle dilini kesmiş...acısından beslenemiyor.meme de alamıyor -hem üst hem alttan yara dili-
ememedikçe daha çok ağlıyor tabi...bu süreci fırsat bilip memeyi unutturmak?memeden kesmek konusunda tecrübe rica edeceğim...
2ay sonrada bırakırken zorlanacağımızı düşünüyorum sürekli yapışık yaşadığımız için...

bir de göğüsler şimdiden acımaya başladı nasıl başettiniz bir kaç güne geçer mi?
tşk...
Yukarı Dön
Gülsen Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Yazıldığı gibi okunur:)

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 13226
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 May 2011 Saat 14:23
Bence de bu fırsatı değerlendirebilirsin ama düşkünse acısa bile isteyecektir . Bu konuyla ilgili tecrubem yok benim oğullarım kendiliğinden bıraktılar . Ancak göğüslerin için söyleyeceğim sakın sağma sağdıkça bitmiyor çünkü 1-2 gün sabret çok daralırsan duş al biraz rahatlatıyordu . Umarım gönlünce atlatırsın bu süreci Smile
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.