Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Tanışma / Muhabbet > Çalışan anneler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - bakıcısını ip kamera ile izleyen var mı?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konubakıcısını ip kamera ile izleyen var mı?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 567
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
haydibebek Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 496
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Haz 2011 Saat 12:05
evet evhamlıyım kamera aldık ama taktıracak,gizleyecek obje beğenemiyor eşim,gizleyeceğiz kamerayı canlı izleyeceğiz netten,ama nerdee,çok rahatlayacağım taktırsak kafam rahat olacak ama anlatamıyorum ki..
Yukarı Dön
pinar35 Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 1952
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Haz 2011 Saat 12:07

cnm bebeğin bakıcıyı görünce v.s ürküyormu yoksa onu isityormu?

ELİF NAZ'IM NAZLI KIZIM.
04.05.2009 DA DÜNYAMI AYDINLATAN MELEĞİM.
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Haz 2011 Saat 15:00
değişiyor,ürktüğünü görmedim ama bazen gitmek istemiyor bakıcıya sabah geldiğinde,bazen de kadının arkasından ağlıyor ona gitmek istiyor(benim bile arkamdan ağlamadı işe giderken daha)
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Haz 2011 Saat 12:09
birkaç gündür kakası yapınca süt dökmüş kediye dönüyor,bu kadar küçük bebk suçluluktan ne anlar değil mi,kadından dır diyemiyorum direkt ama alakalı olabilir.bir de altını aldırmak istemiyor basıyor yaygarayı yavrum,çok tepkili alt değiştirmeye,sizce ne olabilir sebebi,pişik de yok baktım ama..
Yukarı Dön
techdad Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 1
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 May 2013 Saat 15:17
Biz evi ve bakıcıyı izlemek için IP Kamera kullanıyoruz.
Bakıcı başladıktan sonra kamera takmak zor oluyor, o yüzden önceden takmakta yarar var.
Aşağıdaki linkte bu konudaki tecrübelerimizi paylaştım:

İzin almadan link vermek yasaktır...

Düzenleyen Gamze - 23 May 2013 Saat 15:29
Yukarı Dön
mürur Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 140
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 May 2013 Saat 20:13
yaşadığınız endişeleri çok iyi anlıyorum.çünkü ben ilk bakıcımı değiştirmek zorunda kaldım.hem de sizin anlattığınız kadar olumsuz şeyler olmadığı halde...çünkü önemli olan annenin de bakıcıya alışması ve ondan poztif elektrk alması bence...sakın seni etkileyip daha da evhamlandırmak istediğimi düşünme...sadece bunları ben de 2sene önce yaşadım.şimdiki bakıcım 2yıldır beraberiz ve aile gibi olduk.bakıcım hafta sonu bile arayıp oğlumu özledim kahvaltıya bize getir diyor düşün artık...başında ev işi olmasın sizin tek işiniz oğlumla iyi vakit geçirmek dedeim.hep akşamdan yemeğimi hazırladım.ama çalışırken herşeye yetişemiyor insan.baktım bi gün ütümü yapmış,bi gün yemek yapmış...tabiii hep beklemediğimi söyledim o ise çocuk uyurken yaptığını belirtti.tabiii ilk zamanlar hep oğlumu kontrol ettim.morluk huzursuzluk varmı diye...inanın çocuğunuz size herşeyi anlatıyor aslında.baktım oğlum onunla mutlu ve buna rağmen okula her sabah gidişimde arkamdan ağladı.çünkü daha küçüktü.şimdi 3 yaşında artık annesinin gittiğini ama kesinlikle geri döneceğini öğrendi....aslında yazmak istediğim çok şey var belki sizebir fikir verir...yalnız uzttım biraz farkındayım.siz önce kendinizi dinleyin ne hissediyorsunuz bakıcınıza karşı???eğer bi alışamadıysanız bi daha asla ısınamıyor insan...haa bide eşiniz çok fazla bencil davranmış size haksılık etmiş bence.ama ona bunu güzel bi yolla ve kendinizi de ihmal etmeden(bakım güzellik vs...)anlatın.umarım herşey yoluna girer üzülmeyin.
Yukarı Dön
TubaTuba2 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 1
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Tem 2013 Saat 16:49
Biz aldık IP kamera çep telefonumuzdan takip edebiliyoruz.
Çok memnun kaldık.
İnternet üzerinden de takip edebiliyoruz. taksitle alınca çok fazla pahalı gelmiyor.
Aşağıdaki linkten ürünü görebilirsiniz.

Düzenleyen yasemin - 06 Tem 2013 Saat 21:29
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 567
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.