Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebek İsimleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - İsim bulamıyorum..
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuİsim bulamıyorum..

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 101112
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
kübRAbia Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 918
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Haz 2012 Saat 00:57
off çok zor demi canım biz de neler neler düşündük ama çok kolay bir isim olan KÜBRA kısmetmiş,adıyla yaşasın yavrum,ecrin,belinay,ceylin,mina,berfin,duru,gülfem,gülce,nedra,nevra,daha neler neler düşündük ama şimdi bunlar geliyo aklıma yine eklerim sana aklıma geldikce
Yukarı Dön
y_bal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2663
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Haz 2012 Saat 09:34
Orjinalini yazan: kübRAbia kübRAbia Yazdı:

off çok zor demi canım biz de neler neler düşündük ama çok kolay bir isim olan KÜBRA kısmetmiş,adıyla yaşasın yavrum,ecrin,belinay,ceylin,mina,berfin,duru,gülfem,gülce,nedra,nevra,daha neler neler düşündük ama şimdi bunlar geliyo aklıma yine eklerim sana aklıma geldikce
adıyla yaşasın inşAllah rabia de kübrada çok güzel isimler bence
Approve teşekkür ettim ablamm Smile hepsi çok güzel ..ipek te sanki karar kıldım gibi ama yanınada uyan kısa ve güzel anlamlı bi isim olursa hayır demem Big smile

Düzenleyen y_bal - 15 Haz 2012 Saat 09:36
Yukarı Dön
kübRAbia Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 918
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haz 2012 Saat 02:36
Orjinalini yazan: y_bal y_bal Yazdı:

Orjinalini yazan: kübRAbia kübRAbia Yazdı:

adıyla yaşasın inşAllah rabia de kübrada çok güzel isimler bence
Approve teşekkür ettim ablamm Smile hepsi çok güzel ..ipek te sanki karar kıldım gibi ama yanınada uyan kısa ve güzel anlamlı bi isim olursa hayır demem Big smile

rabia da NİDA ismine bayılır oldum olası,irem nisa ipek nida hani fena da olmadı sanki
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 101112
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.