Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Ben de Anne Olunca Anladım
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kendi doğum hikayelerimiz....
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuKendi doğum hikayelerimiz....

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 456
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
lagrima Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 743
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Oca 2012 Saat 15:50
Orjinalini yazan: demet25 demet25 Yazdı:

bende acı şekilde evde doğanlardanım doğum yaparken anneciğimin çok kanaması olmuş ebe durduramamış ambulans çağırmışlar annem ambulansa binmemiş ben ölüyorum boş yere uğraşmayın en azından evimde öleyim demiş ve o gece can vermiş keşke ben doğmasaydım da anacığım yaşasa idi yaşayacak ömrüm görecek çilem varmış 
başın sağolsun . Rabbim mekanını cennet eylesin. öyle düşünme Rabbim sizlere hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin..
Rabbim sana emanet!!
Yukarı Dön
dream Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 0
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Haz 2013 Saat 12:36
benim anne ve babam öğretmendir. annem bana erzurumda şark görevi sırasında evlendikten 1,5 yıl sonra hamile kalıyor şansa bak ki şark görevi bitmesine yaklaşık 1 yıl kala hamile kalıyor .kasım ayında -30 derece soğukta erzurumda köyde ve evde,gece sancıları tutuyor, en yakın hastane 2 saat mesafede-ki yakın olsa bile kar ve tufandan gitmek imkansız,babam dizlerine kadar karda yürüyerek 1 saatte gecenin bir yarısı köydeki ebeyi çağırmaya gidiyor,ebe geliyor , doğumum 24 saat sürüyor,annem sürekli sancılar ve ölüm tehlikesi geçiriyor sürekli kanamaları artıyor ertsi akşam 24 saat sonra annem çok şükür kurtuluyor ,ben çok şişmanım ,4,5 kilo falan doğuyorum,bende aslında mucize gibi birşeyim..annem beni nasıl normal doğumla doğurabilmiş şaşırıyorum Allahın takdiri işte yaşayacağımız varmış ikimizinde çok şükür..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 456
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.