Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Evlilik & İlişki
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - EŞİNİZLE ARANIZDAKİ YAŞ FARKI?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuEŞİNİZLE ARANIZDAKİ YAŞ FARKI?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 252627
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
boğaziçi Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 12
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Şub 2013 Saat 19:21
Orjinalini yazan: sebic88 sebic88 Yazdı:

Orjinalini yazan: Aria Aria Yazdı:

Melis şimdi ne durumdasınız? Benim de sevgilim benden 9 yas küçük ve üstelik benim bir tane kızım var ailesi evlenip ayrıldığımı ve yaşımı bilmiyor. Cok korkuyorum ama yapabilecegim de cok bişey yok. Ne olursa kabullenmekten başka. 

ben bunu anlamıyorum mesela eşim benden 7 yaş büyük o 80'li ben 88'liyim nedense erkek büyük olunca kabul ediliyor da kadın büyük olunca neden sorun oluyor. bence sende eğer aranızda ciddi bir ilişki varsa kafana takma yanlış birşey yapmıyorsun çünkü. çocuğun da olabilir Allah kimsenin başına vermesin kimse boşanmak için evlenmiyor ama herkesin başına gelebilir en azından benim düşüncem bu 

akıl baliğ dedikleri yani ergenlik çağına girmiş erkek yada kadın isterse 100 yaşındaki kadın yada erkekle evlenebilir,bunun hiç bir sakıncası yada engelleyeni yok,ancak biz toplum olarak kendimize kurallar koyuyoruz,bu kurallarda bazen tersinden işleyebiliyor,o zamanda sorun oluyor,
en güzeli insanlar ne der diye düşünmeyeceksin,ALLAH ne der ona bakmak lazım,o zaman mutluluğunuzu kimse engelleyemez..(bence)
Peygamberimiz kendisinden yaşca büyük Hz.Hadice ile evlendi çok ama çok mutlulardı,
Peygamberimiz kendisinden yaşca küçük Hz.Aişe ile evlendi çok ama çok mutlulardı..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 252627
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.