Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Evlilik & İlişki
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Eşinizle Nasıl Tanıştınız ?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuEşinizle Nasıl Tanıştınız ?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 181920
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
mürur Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 140
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 May 2012 Saat 23:41
eşimle şırnakta tanıştık.kendisi müdürümdü ve kendisindden çok korkardım çekinirdim ilk yıllarım tabiii...dönem sonu tatili bitti tekrar dönüş için havaalanına indim.bir de ne göreyim kendisi karşımda...(arkadaşımdan uçak saatimi öğrenmiş)aracıyla şırnağa döneceğini(şırnakta havaalnı yok tabiii)istersem kendisiyle dönebileceğimi söyledi.hemen reddettim ama nafile ısrarcıydı.e tabi müdürüm bi de çekiniyorum hayır demeye ama içim içimi yiyiyor yanlış anlaşılır birileri görür şırnakta diye...neyse korka korka binmek zorunda kaldım ve çok güzel bi yolculuk oldu...tabi dualarla bitirdim yolu...daha sonra da açılmaya başladı.ben o zamanlar kabul etmedim.fakat pes etmedi tabii ve onu tanıdıkça yüreğine hayran kaldım...tabii yazdığı şiirlerinde etkisi büyük...aslında biçok öğretmen arkadaş ta talipti ona ama nedense ben ilk başta çok ön yargılıydım ona...hatta sinir oluyordum..şimdi ise 4 yıllık evliyiz ve şükürler olsun çok mutluyum...benim hikayemde böyle...aslında daha çok anımız var onunla şırnaklarda ama kafanızı şişirmeye niyetim yok...
Yukarı Dön
dilek yiğitcan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3604
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 May 2012 Saat 19:20

kaderınde varmış nereye gıtsende senı buluyo .Big smile

Hayat bana verdiklerini düşündüm Sonra Bir de Aldıklarını, Çok Pis Kazıklanmışım .
Yukarı Dön
sedesa Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2647
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 May 2012 Saat 23:45
biz de eşimle üniversitede tiyatro yaparken tanıştık.... başlarda uzaktık birbirimize.... gruptaki herkes çok değer verirdi düşüncelerine ve çok saygı duyarlardı.... ne yapıyor ki bunları hakedecek diye düşünürdüm... o kadar özel biri gibi gelmezdi bana :)))) aynı grup içindeydik ve benim onunla adam gibi konuşmaya başlamam 3 ayımı aldı diyebilirim.... ben çok mesafeliydim o sıralar ve erkeklerle hiçbir zaman çok kolay iletişim kuramadım....daha yakından tanıdığımda gerçekten çok sevecen olduğunu gördüm... ama sadece o kadar.... çok ilgilenmeye başladı bir dönem.... yakın arkadaşım ve ben nereye otursak o da yakınımıza oturur ne zaman kantine gitsek o da gelir... farklı bişeyler vardı... takılıyor gibiydi... gıcık olmaya başladım ben bu duruma.... hemen mesafe koydum.... sonra baktım ki artık gelmiyor... ve başka bir kızla ilgilenmeye başlamış... acaip bozuldum... asıl bozulduğum ilgisinin ne çabuk başka kıza kaydığıydı....kıskandığımı itiraf bile edemedim kendime... beni gıcık eden başka bir konu da ilgisi özleyişimdi... o kızla ne zaman konuştuğunu görsem gıcık oluyordum.. onunla konuşuyor ama benim yanıma uğramıyordu bile....Angry
bir gün bahçede yakaladı beni... havadan sudan konuştuk.. acaip mutlu olmuştum nedense... ama sonra yine o kızla ilgilenmeye devam ettiğini gördüm.... tiyatroya da gitmez oldum....
1-2 hafta sonra aslında olayın bir yanlış anlama olduğunu öğrendim.... kız başkasıyle çıkıyormuş gizli gizli... eşimin de haberi varmış... çıktığı çocuk da tiyatro ekibindeymiş.... ama araları bozulmuş.... eşim de aralarını düzeltmeye uğraşıyormuş... tabiii hala itiraf etmese de aynı zamanda da benimle oyun oynadığına inanıyorum.. hem de öyle bir oynadı ki benimle.. vur kaç oynadı benimle... ve yola getirdi beni.... iyiki getirmiş... öyle yapmasa dünyada ilgilenmezdim.....eşim beni başıma gelen en güzel şey... sonra da oğlum....beni ben yaptı eşim.... hatımda ve eşim olduğu için çok mutluyum....

kafanızı şişirdiysem özgünüm.... ama severek anlattım :)))

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 181920
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.