Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum / AOA Hakkında > "Anne Olunca Anladim" hakkında
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - ilk mesajınızı hatırlıyor musunuz?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuilk mesajınızı hatırlıyor musunuz?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 34>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haz 2008 Saat 22:15
ay yasemin üşenmedinmi canımLOLLOLLOL
yalnız onlar ilk msj diilkiLOLben bi ara heveslendim ilk msjı bulayım dedim bulamadımConfusedhatırlamıyodum zaten msjlarıma girdim ilk msjıma baktım ama msj sayım çoğaldıkça ilk msjlar silinmişti profilimden bakamadımConfused
yalnız hatırladığım ilk şey hümüşün bana fasulye 2 demesiydiLOLLOLLOL
Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 107177
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haz 2008 Saat 22:17

Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haz 2008 Saat 22:19
Orjinalini yazan: zehra zehra Yazdı:

kız yasemin naptın kız LOLcoştun yine LOLLOLLOLkız tanışma bölümünü bıraya taşımışsınalem s
n vallaLOLLOL

ya yasemin sen yazınca yine anılarım depreştiLOLsen benim adımla dalga geçmiştin . ben o zaman acemiydim utanmıştım sen dalga geçince . git LOLkendine güzel isim bul demiştin ama sonra beni çok sevmiştin . hatta zeynepin fotLOLosunu ilk eklediğinde bana hiç sormamıştın . forumda çocukların fotosu falan yoktu eğlenceliğe bak sana süprizim var demiştin LOLLOLaa bi baktım zeynepp çok mutlu olmutum sonra ekledikçe eklendi çocuk fotoları . bu forum sana çok şey borçlu çookLOLLOL
hatirlamammi zaten fasulyenin resmi ile basladik sonra koymaya basladik hatirladinmi birde marul gelmisti ben dalga gecerdim marul fasulye yemek salata diye sarallede vardi hatirladinmi

Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haz 2008 Saat 22:21
Orjinalini yazan: emine emine Yazdı:

ay yasemin üşenmedinmi canımLOLLOLLOL
yalnız onlar ilk msj diilkiLOLben bi ara heveslendim ilk msjı bulayım dedim bulamadımConfusedhatırlamıyodum zaten msjlarıma girdim ilk msjıma baktım ama msj sayım çoğaldıkça ilk msjlar silinmişti profilimden bakamadımConfused

yalnız hatırladığım ilk şey hümüşün bana fasulye 2 demesiydiLOLLOLLOL
bizimkiler ilk mesaj degil emos dogru biz öylesine yaptikdi senide hatirliyom sen varya sen konusmazdin fazla yazmazdim hep aktifdin yer altindan inceliyordun zuhaldin o zamanlar sesin cikmazdi sinek konsa kovmazdin o kadar sessizdin ben sana haber verirdim birseylerden sonra sana mujdeli bir haber verdim mod olaman icin önerdim seni demistim önce kandirmistim

Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haz 2008 Saat 22:22
kizlar silecem ya anilari gelsin gözlerine dedim hafta sonuna rast geldi tuh pazartesi görsunler silecem

Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haz 2008 Saat 22:25
ay yasemin o zamanlar zehrayla sen bir araya gelsenizde bende sizi takip etsem diye beklerdimLOLhacivatla karagöz gibiydinizLOLyalnız varya şu anda burayı Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileaha bu kıvamda okuyomLOLLOLLOL
Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haz 2008 Saat 22:28
evet sen sonra biz zehra ile sohbetimiz devam ederken azicik azicik kaynasmaya basladindi cok kirilgan yapin vardi sonra onun yerini bu emine aldi iste zuhal uyumazdi sabahlardiniz siz kizlarla sen fatos zehra ele baslari hic uyumazdiniz bu böyle gitti bir muddet sonra sen alistin artik konular eklemeye basladin bana sen mod olmadan sunu söyle yapsak demeye basladin cunku dil gelisiyordu ay emine ben aynen söylerim sum an sallaniyor heryerim

Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haz 2008 Saat 22:29
aslinda guzel oldu mine icin yeni gelenler icin bu topic hayirli olsun sadece ben senanin tanisma yani belmaninkini bulamadim

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 34>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.