Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum / AOA Hakkında > "Anne Olunca Anladim" hakkında
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - ilk mesajınızı hatırlıyor musunuz?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuilk mesajınızı hatırlıyor musunuz?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 34>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
mine Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3462
Mesajın Direkt Linki Konu: ilk mesajınızı hatırlıyor musunuz?
    Gönderim Zamanı: 13 Haz 2008 Saat 19:05
herkese iyi akşamlar ben yeni katıldım arkadaşlar aoa tv programı başka bir kanalda başladımı haberiniz varmı ?
ilk mesajım buydu arkadaşlar 15 ocak 2008 salı günü daha 5 ay olmuş ama sanki senelerdir tanıyor gibiyim sizleri  sizler hatırlıyor musunuz?ilk mesajınızı a.o.a yayından kaldırılınca dolaştım durdum bütün kanalları başka bir kanalda yayına girdimi diye maalesef en sonunda sizlere bir sorup gideyim dedim ama bağlandım bu siteye çok seviyorum sizleriClown sadece paylaşmak istedim

Düzenleyen mine - 13 Haz 2008 Saat 19:05
<a href="http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=29683&title=program-icin-mail-atalim-arkadaslar-lutfen">http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=29683&tit
Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Puanlar: 107177
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haz 2008 Saat 19:08
bende kendi adima tesekkur ederim....sana ben simdik hemen arti veriyom ilk mesajimi hatirlamiyom cunku site acildigi gun geldim o zamanlar yeni idi kimse yoktu tanisma bolumu filan sonra eklendi ben cok eskiyim o yuzden mesajim yoktu ben heryerden konunun icindeydim haluk beyden hosgeldiniz mesaji almistim onu hatirliyom o zaman anlamistim ileri belli dedim sicak dedim ve neyde ise iki sene olacak devam ediyom iste bende cok sevdim tum arkaedaslari

Düzenleyen yasemin - 13 Haz 2008 Saat 19:10

Yukarı Dön
mine Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 3462
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haz 2008 Saat 19:09
sağol canım al bendende sana bir artıLOLLOL
<a href="http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=29683&title=program-icin-mail-atalim-arkadaslar-lutfen">http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=29683&tit
Yukarı Dön
zehra Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

"Zeynep'in Annesi.. Nam-ı Diğer FASULYE"

Puanlar: 10949
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haz 2008 Saat 21:24
bende kendi adıma teşekkrü ediyom ve hemen artını veriyorum yasemin gibiLOLLOL
ay mine nerden düşürdüm aklıma şimdi ilk mesajımı hatırlamıyorum ama bi araştırım bakim kesin saçma sapan bişeydirLOLçünkü bir konu üzerine girmmeiştim yasemine laf atarak bide mahcup ne yazacağımı  bilmeden yazsam acaba benide aralarına alırlarmı  diye düşünerek   dangur dungur giriş yapmıştım LOL LOLLOLLOL
Sevgilim hapşurunca çok sev dedim.elhamdülillah dedi.yerhamükallah dedim.yehdina ve yehdikum dedi sonra oturup hatim indirdik.nerden nereye:))))))))
Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haz 2008 Saat 21:36
kiz ilk giris seyimiz mesajlarimiz bizim yok sonradan yaptik bu tanisma sayfasi acilinca ilkki yok cunku mod oldugumuzdan isimlerimiz yazildi sen fasulye olarak giris yapmistin onlardan bir bilgi yok seni ben ahtirliyom bana arti vereceksen cunku uc puan atilir satilir degil ver emi simdi sen online gelmistin bende arniza geldim diye tanisma seyimiz yoktu ve benim aklimda kalan fot o zamanlar böyle resim yerimizde yoktu biliyonmu sen link vermistin senin daha diun gibi hatirliyom kocum hastanede cekilmis kac tane silayt sekilde fot vardir altinda kizina olayn ve bana olayn duygularin vardi vallahi ilk ben bakmistim kanim kaynamisti sana sonra baktim minicikdi arkadas olduk sen resim eklemesini bilmiyordun sen git yat ben yaparim dedim sana hatirliyonmu fasulye uyumazdi o zamanlar yorgun olurdun bir gun verde dedim ben yapim sana msm verdik ve ben yaptim esim hollandaya gitmisti bende ekledimdi o zamanlar kimse yoktu sohbet etmeye sende gidince bende yatmaya gittim iste böyle anilarim canlandi gözumde http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=1109

Düzenleyen yasemin - 13 Haz 2008 Saat 21:45

Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haz 2008 Saat 21:38
birde kisa not gecim fasulye ismini nerden aldin diyede dalga geciyorduk ve senden esinlenme birde marul vardi hatirladinmi kiz cok doluyum

Yukarı Dön
burcu Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Çınar'ın annesi, Forumun neşesi

Puanlar: 8349
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haz 2008 Saat 21:46
ya kim o marul.. aramızda mı halaBig%20smileBig%20smile mod falan mı oldu da değişti yoksa geldi geçtiiiii mi
ömrüm, bebeğim, Çınar'ım

Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haz 2008 Saat 21:50

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 34>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.