Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Hamilelik
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Adetiniz kaç gün gecikince gebelik testi yaptınız?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Adetiniz kaç gün gecikince gebelik testi yaptınız?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 13>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
gizem Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 30
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gizem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Adetiniz kaç gün gecikince gebelik testi yaptınız?
    Gönderim Zamanı: 26 May 2008 Saat 10:21

Adetiniz kaç gün gecikince gebelik testi yaptınız? Evde yapılan gebelik testleri için adetin 1 hafta kadar geçmesi durumunda kesin sonuç alınacağını okudum. Sizler kaçıncı günde sonuç aldınız? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Yukarı Dön
ALPELLA Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 12205
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ALPELLA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 May 2008 Saat 10:38
en az 10 gün diye bliyorum canım bazen regl döneminde oynamalar olabiliyor 3-5 gün kesin sonuç için 10 gün eğer durabilirsen benim gibi sabırsız değilsen 15 gün beklemeni öneririm Wink
Yukarı Dön
calimero_tr Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 35
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı calimero_tr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 May 2008 Saat 10:44
ben adetimin gecikmesinin 2.gününde evde test yapmıştım pozitif çıkmıştı...
Yukarı Dön
Beyza Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Puanlar: 8752
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Beyza Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 May 2008 Saat 12:33
Bende adetim 2 gün gecikince evde test yaptim ve pozitif ciktiLOLO teste inanmadim gittim bi tane daha test aldim.O da pozitif cikinca he tamam ben hamileyim dedimSmile
Rabbim olmayan herkese bir an önce evlat sahibi yapsinNuke
Şeker küpü olarak doğdum,sonra neşe küpü,bir zaman sonra zeka küpü,derken sinir küpü şimdilerde sabır küpü gibiyim. Sonumdan endişeliyim...
Yukarı Dön
apatay41 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 146
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı apatay41 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 May 2008 Saat 13:13
bende adetimin gecşkmesinin 2,gününde test yaptım adeti,m hiç şaşmazdı birinci çizgi hemen belirdi 2.çizgi çıkmadı çıkmaz sandım biraz bekledim oda çıktı rengi çok açıktı gebeliğin erken olmasındanmış işte böle
Yukarı Dön
saliha Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 553
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı saliha Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 May 2008 Saat 13:16
ben 5 günlük gecikme olunca test yaptım ama çok zor sabrettim.. ve hemen çizgi belirdi biraz açık renkliydi ama pozitifti.. Allah isteyip de çocuk sahibi olamayan herkese bu mutluluğu nasip etsin.. bizimkilere de uzun ömür versinNuke
Yukarı Dön
fatoş Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 16849
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı fatoş Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 May 2008 Saat 14:28
Ben de bir hafta gecikince test yaptırmıştım canım Smile
Yukarı Dön
şevvalim Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 1081
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı şevvalim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 May 2008 Saat 15:02
canıım ben adet ben adetıme 1 gun vardı test yaptım.arkadasım hemsıre açık pembe çıkınca %80 hamılesın dedı.kesın olsun dıye bıde kan testı yaptırdım.dogru çıktı.ertesı gunde dr gıttım.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 13>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.