Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum / AOA Hakkında > "Anne Olunca Anladim" hakkında
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - SİTE İÇİNDEKİ BİR ÇOK GÜZELLİK
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

SİTE İÇİNDEKİ BİR ÇOK GÜZELLİK

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Siddartha Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Söylesem tesiri yok...

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2821
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Siddartha Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 May 2008 Saat 11:12
Orjinalini yazan: yessim yessim Yazdı:

Ben siteyi ilk keşfettiğimde ilk önce Haluk beyin yazılarını okudum.Tabi henüz Forumu keşfedememiştim.Bayıldım yazılarına bir solukta okudum her birini.Öyle içten,öyle sadeydiki yazdıkları bi baktımki hepsini okuyuvermişim.Yorum yazdım ama sitede sorun mu vardı ne sayfa görüntülenemedi vs vs...Sonra Forumu keşfettim.Bilgi alışverişi,yeni keşifler ve arkadaşlarımı tanıdım.Bir gün tesadüfen haluk beyin soyadını öğrendim. "yavv bu haluk bey o beğendğim yazıların yazarı olmasın.Soyadları karşılaştırdım bide ne göreyimmmmmmmmm o sevgi dolu yazar yöneticimizmiş ve bir kez daha sevindirik oldum yaaaa
LOLLOL

Yaşasın beni okuyan birisini buldum. LOLLOL

Şaka bir yana çok teşekkür ederim, hem şahsım hem de sitemiz adına övgüleriniz için...
Yukarı Dön
calimero_tr Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 35
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı calimero_tr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 May 2008 Saat 11:42
ben siteye çook geç üye olduğum için çok üzülüyorum. keşke sizleri oğlum daha küçükken tanısaymışım.
Ama geç kalmış da sayılmam değil mi daha önümüzde çooook güzel dostluklar ve paylaşımlar olacak Smile
Yukarı Dön
melek uslu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1366
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı melek uslu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 May 2008 Saat 12:38

ben bu sitedeki herkesi seviyom ama bazılarını daha çooookkkKizBebek

Asya Liva
Yasam Kaynagim
Annemi ve anne olmayi anlama sebebim ben
Yukarı Dön
Beyza Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Puanlar: 8752
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Beyza Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 May 2008 Saat 13:07
Bende bu sitenin 6 aydir müptelasi olanlardanim.Neden daha önce kesfetmedim diye basimi taslara vuranlardanim.Burada cok güzel dostluklar, arkadaslaiklar edindim.Acisiyla tatlisiyla 6 ayi devirdim LOLAradigim herseyi burada bulabiliyorum,cevremdeki insanlara sorsam herkesten farkli farkli cevaplar alirim kesin, sunu söyle yapmalisin bunu böyle yapmalisin falan filan diye.Ama burada uzman doktorlarimizin yazdiklarini okuyarak evlatlarimizi dogru bicimde yetistiriyoruz NE MUTLU BIZEKizBebek
Bu sitenin yapiminda emegi gecen herkese cok tesekkür ediyorumClapClapClapClap
Haluk bey ve Hülya hanim   cennette yeriniz simdiden hazirdir kesin, cünkü bizlerden cok dua aliyorsunuz.Islerinizde kolayliklar diliyorumKizBebekKizBebekKizBebekKizBebek
Şeker küpü olarak doğdum,sonra neşe küpü,bir zaman sonra zeka küpü,derken sinir küpü şimdilerde sabır küpü gibiyim. Sonumdan endişeliyim...
Yukarı Dön
iremnur Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 1054
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı iremnur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 May 2008 Saat 16:47
arkadaşlara kesinlikle katılıyorum bu site bambaşka bir yer kızım fırsat verdikçe giriyorum iyiki varsınız eğer burayı keşfetmemiş olsaydım pc yi açmazdım bile Haluk Beye ve Hülya Hanıma sonsuz teşekkürlerClown
Yukarı Dön
yamama Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 162
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yamama Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 May 2008 Saat 09:49
Merhaba....Bende bu sitede olmaktan çok memnun ve mutluyum..Hergün girmeye çalışıyorum..Bazen foruma bakamıyorum o zaman üzülüyorum...Burada ki arkadaşlıklar çok güzel...TEŞEKKÜRLER...LOLLOLLOL
Yukarı Dön
nilay Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

"Maviboncuk'un Annesi..."

Puanlar: 10862
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nilay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Tem 2008 Saat 00:42
iyi ki üyeyim iyi ki sizleri tanıdım,katkılarından dolayı herkese sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim....ClapClap
Yukarı Dön
hilal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Seha'nın Annesi Forumun İnci Tanesi

Puanlar: 24972
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hilal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Tem 2008 Saat 01:06
burayı tarif etmek ço zor bence ,kısaca evim diyorum,beni pc alıştıran ilk yer ,iyiyki oğlum küçükken tanımışım,yinede geç kaldığımı neden daha önce üye olmadığımı düşünğr kızarım kendime,o kadar güzel dostluklar kurdumki ,buna vesile olan hülya hanıma haluk beye ve tüm moderatörlere sonsuz teşekkürler,iyiki varsınızSmile
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.