Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum / AOA Hakkında > "Anne Olunca Anladim" hakkında
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - SİTE İÇİNDEKİ BİR ÇOK GÜZELLİK
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

SİTE İÇİNDEKİ BİR ÇOK GÜZELLİK

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 5>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
yeşim Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Süper Anne

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4345
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yeşim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 May 2008 Saat 19:05
Ben siteyi ilk keşfettiğimde ilk önce Haluk beyin yazılarını okudum.Tabi henüz Forumu keşfedememiştim.Bayıldım yazılarına bir solukta okudum her birini.Öyle içten,öyle sadeydiki yazdıkları bi baktımki hepsini okuyuvermişim.Yorum yazdım ama sitede sorun mu vardı ne sayfa görüntülenemedi vs vs...Sonra Forumu keşfettim.Bilgi alışverişi,yeni keşifler ve arkadaşlarımı tanıdım.Bir gün tesadüfen haluk beyin soyadını öğrendim. "yavv bu haluk bey o beğendğim yazıların yazarı olmasın.Soyadları karşılaştırdım bide ne göreyimmmmmmmmm o sevgi dolu yazar yöneticimizmiş ve bir kez daha sevindirik oldum yaaaa
LOLLOL
İkizlerim Azra ve Arda
Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Puanlar: 107177
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yasemin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 May 2008 Saat 21:09
Orjinalini yazan: yessim yessim Yazdı:

Evet biz kocamannn bir aile oldukk.Çok mutluyum.Herşey için teşekkürler.Birde siteye resim atmayı bende bi becerebilsem azı dişimi kırıcam.Ya Haluk bey yok mu bu resim atmanın kolay bir yolu?

http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=6964baska basit yolu yok arkadasim bu kacinci vermemiz olmadi biz yapalim diyom biz yardim edelim mod arkadaslarimla

Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Puanlar: 107177
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yasemin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 May 2008 Saat 21:10
bende cok guzel arkadasliklar yaptim hep surecek insanlah tekrar tesekurlerrrrr

Yukarı Dön
elcinim Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2976
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı elcinim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 May 2008 Saat 00:07
bende aynı duyguları paylasıyorumBig%20smileınanın akrabalarımla hergun gorusup yazısmıyorumdur ama burdakı arkadaslarımla hergun konusuyorum.kızım elcının hasta oldugunu bıle bılmezler yada sıkıntımı sevıncımı bılmezler ama burdakı arkadaslıklarımız boyle bırbırını hıc tanımayan ama tanıyan arkadaslarızLOLLOLLOLnasıl olduysa anlamı ConfusedLOLLOLLOL
ama sıtenın yonetıcılerının gercekten cok buyuk onemı var onlarda cok ıctenClap ben baska bır sıtede gormedım bu kadar ılgı alaka ClapClapClapsevıncımızde uzuntumuzde gunluk muhabbetlerımızde bıle yanımızdalar bu cok hos benceClapClapClapClapıste bu yuzden sanal degıl dostluklarımızWinkLOLLOL
haluk bey sızı hulya hanımı ve ekıbınızı gercekten canı gönülden kutluyorumClapClapClapClown
Yukarı Dön
hüseyin can Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge
hüseyincan'ım..izzet berk'im..paşalarım

Puanlar: 5843
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hüseyin can Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 May 2008 Saat 00:08
bende burada olmaktan dolayı çok mutluyum gerçekten iyi kide üye olmuşum.herkese çok teşekkür ederim başta haluk bey ve hülya hanımaClap
Yukarı Dön
superisi Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3392
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı superisi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 May 2008 Saat 00:09
Gerçekten güzel samimi içten. Yeri geldi atıştık, yeri geldi paylaştık, yeri geldi duygu atmosferinde boğuştuk. Kısacası her şeyi paylaştık. Herşeyden önemlisi hepimizin tek ortak yanı vardı, ANNEYİZ biz dünyanın en güzel mesleği. Ve her şey yavrularımız için.Bu siteye Emeği Geçen herkese kucak dolusu sevgiler. İyiki böyle kocaman bir ailemiz var. Ne mutlu ki hepimiz birer anne ve anne adayıyız.
ClownClownClown
ZÜLAL(Bookworm)
Yukarı Dön
sengul Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye
Simge

Puanlar: 10127
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sengul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 May 2008 Saat 02:45

Bu sitede en çok hoşuma giden  olay,bizlere daha faydalı olmak adına, hergeçen gün kendini yenilemesi, geliştirmesi...  ..... Bundan güzel daha ne olabilirki?...

Emeği geçen herkese  teşekürler....
,

Düzenleyen sengul - 24 May 2008 Saat 02:47
Kesinlikle çocuğuna “çocuk gibi” davranma.

Bu anneler olarak yaptığımız en büyük kabahat aslında.

Küçük olabilirler ama onlar da birey birey.

Yukarı Dön
nisanaz Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 1014
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nisanaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 May 2008 Saat 07:00
HALUK BEY NEDEN MAHCUP OLACAKSINIZ Kİ BENCE SİZ İNSANLARI BİRBİRİNE SEWGİYLE DOSTLUKLA BAĞLAYAN BİR İŞ YAPIYOSUNUZ ESKİDEN OLSA İNTERNETE GİRMEK İÇİN ÖZEL ÇABA HARCAMAZDIM AMA BU SİTE O KADAR GÜZELKİ BOŞ BULDUĞUM ANDA İLK DURAĞIM VE AYRICA BURDAKİ HERKESİ ÇOK SEWİYORUM UZAKTADA OLSALAR BÜTÜN DOSTLARIMIZ EN GÜZEL ÖVGÜLERE SAHİP İNSANLAR HALUK BEY İYİ Kİ VARSINIZ VE İNŞALLAH HÜLYA HANIMDA BİZLERLE OLCAK TEKRAR BUNU UMUYORUM Thumbs%20Up

Düzenleyen nisanaz - 24 May 2008 Saat 07:01
07/08/2007 12:05
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 5>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.