Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum / AOA Hakkında > "Anne Olunca Anladim" hakkında
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - SİTE İÇİNDEKİ BİR ÇOK GÜZELLİK
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

SİTE İÇİNDEKİ BİR ÇOK GÜZELLİK

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 345
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
edis13 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 245
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı edis13 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ağu 2014 Saat 00:10
uzun süredir siteye girememiştim bugün bilgisayarı elime alır almaz anneliğim kadar eski siteme gireyim dedim eski dostumu görmüş gibi oldum,çocuklarımı bu siteyle büyüttüm ve büyütmeye de devam ediyorum Benal hocamızdan Kadir hocamızdan herşeyin doğrusunu öğrendim ve bir misyoner gibi de öğrendiklerimi herkese anlattım,her yeni doğurana bak ben böyle bir siteye üyeyim,sen de ol falan filan dedim ..Özlemişim yaa
Yukarı Dön
DenizTendik Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 19
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı DenizTendik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ağu 2016 Saat 18:50
Sitenin gerçekten çok faydası var. Keşke daha önce tanışsaydım
Yukarı Dön
aymazgulten Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 18
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aymazgulten Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Şub 2017 Saat 09:39
yeni yeni keşfediyorum daha farkedemedğim pek çok güzellik vardır eminimWink
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 345
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.