Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum / AOA Hakkında > "Anne Olunca Anladim" hakkında
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - SİTE İÇİNDEKİ BİR ÇOK GÜZELLİK
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

SİTE İÇİNDEKİ BİR ÇOK GÜZELLİK

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 5>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
aymazgulten Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 18
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aymazgulten Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: SİTE İÇİNDEKİ BİR ÇOK GÜZELLİK
    Gönderim Zamanı: 08 Şub 2017 Saat 09:39
yeni yeni keşfediyorum daha farkedemedğim pek çok güzellik vardır eminimWink
Yukarı Dön
DenizTendik Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 19
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı DenizTendik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ağu 2016 Saat 18:50
Sitenin gerçekten çok faydası var. Keşke daha önce tanışsaydım
Yukarı Dön
edis13 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 245
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı edis13 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ağu 2014 Saat 00:10
uzun süredir siteye girememiştim bugün bilgisayarı elime alır almaz anneliğim kadar eski siteme gireyim dedim eski dostumu görmüş gibi oldum,çocuklarımı bu siteyle büyüttüm ve büyütmeye de devam ediyorum Benal hocamızdan Kadir hocamızdan herşeyin doğrusunu öğrendim ve bir misyoner gibi de öğrendiklerimi herkese anlattım,her yeni doğurana bak ben böyle bir siteye üyeyim,sen de ol falan filan dedim ..Özlemişim yaa
Yukarı Dön
AlSer Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 0
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı AlSer Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ağu 2013 Saat 09:36
Anne Olunca Anladım iyiki varsınnnnnnnn..Heart
Yukarı Dön
hülya Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye
Simge

Puanlar: 9316
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hülya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Şub 2010 Saat 15:47
Ben bu siteye iki yıldır üyeyim ama bu sayfayı hiç görmemişim
gerçekten burda olmaktan çok mutluyum ve gururluyum
emekleri geçenlere sonsuz teşekkürler
Yukarı Dön
hilal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Seha'nın Annesi Forumun İnci Tanesi

Puanlar: 24972
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hilal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Tem 2008 Saat 23:47
reyhancım  ben 10 aydır burdayım ,ben bile çoook ama çoooooookk geç kalmış düşünüyorumConfusedtek avunduğum nokta pc ile ilk tanışmamla birlikte buraya üye oldum ,tek avuntum bu,ama  hülya hanımın programını her izlediğimde akşam eşim gelsin üye olayım derdim ve bunu hep yarın diye diye uzattım ,keşke uzatmasaymışım,ama ne kadar geç kalmış olsamda iyiki burdayım ,iyiki burdayım...
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...
Yukarı Dön
zeyno18 Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge
Sebebi Hayatım Canım Kızım

Puanlar: 3462
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı zeyno18 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Tem 2008 Saat 23:23

arkadaşlar hepinizin yazdıklarına tek tek katılıyorum beni en çok seviyeli,sevgi dolu paylaşımcı bir ortam olması çekiyor diğer yazılanlarının yanı sıra ...

kendimi üye olmak için çok geç kalmış görüyorum keşke duyduğum ilk günü gelseydim...

Kader, beyaz kağıda sütle yazılmış yazı
Elindeyse beyazdan, gel de sıyır beyazı.....
Yukarı Dön
oykunaz Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2414
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı oykunaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Tem 2008 Saat 18:37
evet en iyi, en güzel herşey hakkında bilgi sahibi olabildiğimiz fikir alabildiğimiz en güzel site,en yararlı site bizim sitemiz ClapClapClap
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 5>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.