Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Hamilelik
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Hamileyken kaç kilo aldınız?Ne kadarını verdiniz?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hamileyken kaç kilo aldınız?Ne kadarını verdiniz?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 21>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
pıtırcık Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 135
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı pıtırcık Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Nis 2008 Saat 17:01
ay zormu desem kolaymı anlıyamadım ben daha 4.5 aylıgım 54le başladım şuan 57 gibiyim bakalım kac kilo alıcam kac kilo vericem merak etdim sonumu
Yukarı Dön
sevalce Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 715
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sevalce Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Nis 2008 Saat 09:19
Ben de hamileliğimde 17 kg aldım 12 kg'ı verdim şuan 5 kg fazlam var onu da yavaş yavaş vermeye çalışıyorum oğlumu sütten keseli 8 ay oldu 26 ay emdi ben daha verecem inşallah o kilolarıLOLLOLLOL
Yukarı Dön
bengisu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 1598
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı bengisu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Nis 2008 Saat 13:24
bende 10 ila 12 kilo arasında bişey aldım son zamanlarda hastanede yattığım için tam hesaplayamadım ne kadar kilo aldığımı.şimdi hemen hemen hamile kalmadan önceki kiloma döndüm ama bişey farkettim.ne kadar eski kilomada dönmüş olsam vücudum eskisi gibi değil Crydoğum yapınca deforme oluyoz galiba biraz amaaaaaaaaaaan canımız sapolsun bebişlerimizin canı sağolsuuunLOL
Yukarı Dön
_bilge_ Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2081
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı _bilge_ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Nis 2008 Saat 13:38
55 kiloyla hamile hamile kaldım 64 kilo ile doğuma girdim bebeğim 3,5 kiloydu. hastaneden çıktığımda 52 kiloya inmiştimClap yani doğumda fazlasıyla vermişim ama hala göbeğim var. doğum yapalı 45 gün oldu hala hamile gibiyim ööööfUnhappy
Yukarı Dön
ifakat Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
"Yağmurun annesi... Çıtır pare mod"

Puanlar: 11323
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ifakat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Nis 2008 Saat 14:19
bende 51 le başladım    ilk iki ay 49 a indim sonra dayadılar vitamni doymak bilmedim 76 kiloyla doğum yaptım ama içimde bi tane daha unutmuşlar gibiydi çok moralim bozulmuştu eve geldiğimde 69 kiloydum hadi doğumda  10 kilo verirsin diyenlere sinir olmuştumLOLsonra bi baktım altıncı aydan sonra çok zayıfladım 50 ye düştüm şimdi 51 koladayım hiç rejim yapmadım ne bulduysam yiyenlerdenim ama 49 kolaya inmeyi isterdim
Öyle bir kul hakkım varki benden alınan... ALLAH'ım yarına bırakır ama ,yanına bırakmaz ASLA...!!!
Yukarı Dön
rüyabebek Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1056
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı rüyabebek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Nis 2008 Saat 16:26
ayyy yanayım kendi halime ben 55le başladım 70le bitirdim şimdi 65 kiloyum nasıl verecem lütfen yardım edin canlarımClownClown
Yukarı Dön
rüyabebek Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1056
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı rüyabebek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Nis 2008 Saat 10:17
aslında şöle bakınca kilom yok gibi çünküben1.75boyundayım göstermiyor vucudum ama genede tartıdaki rakamdan çok rahatsızım ben yaa o kilolarıda rezene çayı varya onunla verdim geri kalanı gitmiyo içim dışım rezene oldu artık onuda içmiyorum igrenç kokuyor igrençççççDisapproveDisapprove
Yukarı Dön
Şehnaz Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7998
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Şehnaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Nis 2008 Saat 11:57
Orjinalini yazan: rüyabebek rüyabebek Yazdı:

aslında şöle bakınca kilom yok gibi çünküben1.75boyundayım göstermiyor vucudum ama genede tartıdaki rakamdan çok rahatsızım ben yaa o kilolarıda rezene çayı varya onunla verdim geri kalanı gitmiyo içim dışım rezene oldu artık onuda içmiyorum igrenç kokuyor igrençççççDisapproveDisapprove
Herşeyin başı sağlık canım. Maşallah boyunda var bence 65 kiloyla hiçde kilolu gözüktüğünü sanmıyorum. bebeğin hareketlenince iyice kiloları verirsin merak etme.ClownClown
Yaşama Sebebim Canım Oğlum Seni Çok Seviyorum
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 21>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.