Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Hamilelik
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Hamileyken kaç kilo aldınız?Ne kadarını verdiniz?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hamileyken kaç kilo aldınız?Ne kadarını verdiniz?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 192021
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
TÜBAY Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4240
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TÜBAY Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ara 2010 Saat 09:19
54 kiloyla hamile kaldımLOLLOLLOL72 kiloyla doğum yaptımConfusedConfusedConfused şuan 53 kiloyumLOLLOLLOL
ALDIĞIM İKİ NEFES;EŞİM VE KIZIM
Yukarı Dön
oĞuZuMM Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2047
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı oĞuZuMM Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ara 2010 Saat 09:55
54 kiloydumm hamile kaldığımda.67 ile doğum yaptım.şuanda 55 im.hatırladığım kadarıyla doğumdan 3 ay sonra aldıklarımın hepsini vermiştim...yediklerime dikkat ediyordum.
Yukarı Dön
pinar35 Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 1952
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı pinar35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ara 2010 Saat 10:02
Orjinalini yazan: duruuuu duruuuu Yazdı:

Orjinalini yazan: pinar35 pinar35 Yazdı:

8 .ayda doğum yaptım ben cnm 12,5 kg almıştım sen iyi almışsın artık alsan alsan  gram alırsın :)
cnm sen bugun icli köfteleri nasıl götürdüğmü görseydinnn öle demesdin Smile
bişeycik olmaz.
son ayımda annemde kaldım saat başı sofra kuruyordu annem bana.
kurt gibi acıkıyordum...

ELİF NAZ'IM NAZLI KIZIM.
04.05.2009 DA DÜNYAMI AYDINLATAN MELEĞİM.
Yukarı Dön
sedaumut Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 17
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sedaumut Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ara 2010 Saat 17:46
57 hamile kaldım 87 doğum yaptım şimdi bebeğim 8 aylık ben hala 70 kg ne zmn gitcek bu kilolar yaaaa :((((((
Yukarı Dön
hülya Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye
Simge

Puanlar: 9316
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hülya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ara 2010 Saat 09:39
Orjinalini yazan: sedaumut sedaumut Yazdı:

57 hamile kaldım 87 doğum yaptım şimdi bebeğim 8 aylık ben hala 70 kg ne zmn gitcek bu kilolar yaaaa :((((((
sende benim gibi çok almışsın arkadaşım 3 kilo fazlan varLOLLOL arkadaşım ilk 1 yılda epeyi veriyorsun
2. yılda tamamı gitmiş oluyor
Yukarı Dön
saksıdeğilimbenana Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 7
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı saksıdeğilimbenana Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ara 2014 Saat 00:50
hamileyken nasıl 24 kilo aldım :)

Düzenleyen Gamze - 11 Nis 2017 Saat 17:26
http://saksidegilimbenanayim.blogspot.com.tr/
Yukarı Dön
merveturkan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı merveturkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Nis 2017 Saat 16:39
Ben ilk hamileliğimde 15, ikincisinde ise 10 kilo kadar aldım, öğrendiğime göre ise 15-20 kilo arası normalmiş yani genelde de çevremde de bu şekilde zaten

Düzenleyen Gamze - 11 Nis 2017 Saat 17:24
Annelik bir sanattır.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 192021
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.