Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Hamilelik
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Hamileyken kaç kilo aldınız?Ne kadarını verdiniz?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hamileyken kaç kilo aldınız?Ne kadarını verdiniz?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 18192021>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nurcan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2525
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ara 2010 Saat 17:22
Orjinalini yazan: peperutka peperutka Yazdı:

45 tım 53 üm şuan 4. aydayımSmile
masallahh cnmm istahınnn iyi herhalde ben 8 aylıgım 8 kg aldm sonn ayyyy şişmezsemm iyi
Yukarı Dön
peperutka Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 6954
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı peperutka Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ara 2010 Saat 17:23
Orjinalini yazan: duruuuu duruuuu Yazdı:

masallahh cnmm istahınnn iyi herhalde ben 8 aylıgım 8 kg aldm sonn ayyyy şişmezsemm iyi
Her ay 1er kılo alman normal

Şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorlar. Ben kalbimden '' ÖKÜZ '' çıkardım hey yavrum hey :))
<
Yukarı Dön
Kevser Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Mersin benden sorulur:)))))

Puanlar: 7222
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Kevser Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ara 2010 Saat 17:49

Nurcan sen Ebru Şallıyı da geçmişsin maşallah LOL LOL LOL günün bitti kız, 8 ayı mı kaldı LOL kaç haftalıksın şu an? Smile
Yukarı Dön
pinar35 Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 1952
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı pinar35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ara 2010 Saat 17:54
8 .ayda doğum yaptım ben cnm 12,5 kg almıştım sen iyi almışsın artık alsan alsan  gram alırsın :)
ELİF NAZ'IM NAZLI KIZIM.
04.05.2009 DA DÜNYAMI AYDINLATAN MELEĞİM.
Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ara 2010 Saat 18:48
Orjinalini yazan: Kevser-Şevval Kevser-Şevval Yazdı:

Nurcan sen Ebru Şallıyı da geçmişsin maşallah LOL LOL LOL günün bitti kız, 8 ayı mı kaldı LOL kaç haftalıksın şu an? Smile
cnmm son adet tarihinee göre 35+1 im ama 1 hafta geriden hesaplıyorum hepp yani 34+1 oluo cünküü dr ilk kontrolümde 1 hafta gec yumurtlamıssın demişti Smile
Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ara 2010 Saat 18:51
Orjinalini yazan: pinar35 pinar35 Yazdı:

8 .ayda doğum yaptım ben cnm 12,5 kg almıştım sen iyi almışsın artık alsan alsan  gram alırsın :)
cnm sen bugun icli köfteleri nasıl götürdüğmü görseydinnn öle demesdin Smile
Yukarı Dön
peperutka Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 6954
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı peperutka Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ara 2010 Saat 18:52

Can bogazdan gelir afiyet şeker olsun
Smile

Şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorlar. Ben kalbimden '' ÖKÜZ '' çıkardım hey yavrum hey :))
<
Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ara 2010 Saat 18:55

Can bogazdan gelir afiyet şeker olsun
Smile
saoll cnmmm Smile
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 18192021>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.