Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Hamilelik
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Hamileyken kaç kilo aldınız?Ne kadarını verdiniz?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hamileyken kaç kilo aldınız?Ne kadarını verdiniz?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 21>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
hilal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Seha'nın Annesi Forumun İnci Tanesi

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 24972
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hilal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nis 2008 Saat 15:03
ben 45 kiloyla başladım 53 kiloyla bitirdim doğumdan bi hafta sonra tekrar 45 kiloydum Ouchama beni saymayın ben kötü örneğimOuch
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...
Yukarı Dön
apatay41 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 146
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı apatay41 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nis 2008 Saat 19:29
bende hamilelikte 13 kilo aldım 12sini verdim kaldı 1 kilo onuda veririm herlade daha kırkım çıkmadı bacılar :)
Yukarı Dön
duygu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dedektifler Odası Başkanı :)

Puanlar: 9950
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı duygu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nis 2008 Saat 00:48

27 kilo aldım. 25 kilo verdim. 2 kilo bende, şuralarda bir yerlerdeLOLLOLLOL

Yukarı Dön
sengul Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye
Simge

Puanlar: 10127
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sengul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nis 2008 Saat 01:14

hamileliğimi  yatarak geçirdim. Ve  17 kilo aldım. ( erken doğum  34-35 haftalık)   Emzirme döneminde aldığım kiloların hepsini verdim.  Hiç diyet yapmadım emzirirken heray 1-2 kilo veriyordum..  13 aylık olana kadar da emdi..

Düzenleyen sengul - 21 Nis 2008 Saat 01:14
Kesinlikle çocuğuna “çocuk gibi” davranma.

Bu anneler olarak yaptığımız en büyük kabahat aslında.

Küçük olabilirler ama onlar da birey birey.

Yukarı Dön
emiralp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 804
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı emiralp Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nis 2008 Saat 08:57
toplam 15 kilo aldım .doğumdan bir ay sonra hepsi gitmişti.ama sonrasında 10 kilo aldım .şimdi 10 kilodan 3 kilosu gitti kaldı 7 .inşallah emmeyi bıraktıktan sonra hepsini vereceğimLOLLOLLOLWink
Yukarı Dön
Şehnaz Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7998
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Şehnaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nis 2008 Saat 10:00
Orjinalini yazan: duygu07 duygu07 Yazdı:

[
Yok erken canım senin için daha kaç ay  oldu yahuuu. Ben de hemen veremedim ama biraz sıvı tüketimini fazlalaştırdım ve hemen doğum sonrasındaki kiloma döndüm. Heee memnun muyum hayır. Daha çok kilo vermem gerekiyor.Confused
Duygum canım benim daha nerene kilo verceksin bitanem gözcüye git bi sen istersen kurumuşsun kızım göbeğinle belim yapışmış dalgamı geçiyorsun aaaa Confused.
Ben 75 kiloyla hamile kaldım sonra 72'ye düştüm. şu anda 80-81 arası değişiyorum 2 ay kaldı doğumuma bakalım ne kadarla doğuma gideceğim.ClownClown
Yaşama Sebebim Canım Oğlum Seni Çok Seviyorum
Yukarı Dön
superisi Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3392
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı superisi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nis 2008 Saat 13:56

Bende hamileliğimde 9 kilo aldım 8 kilo gitti.Kızm göğsümü tutmadığı için yani emme olayımız olmadığı için 6 ay çekerek verdim. Çektiğim için süt kesilmemesi için yememe dikkat etmedim.çok yedim.Yediğim halde süt çekme sırasında hiç kilo almadım.Sütüm bittikten sonra acaip  derecede kilo aldım.Bir türlü veremedim.Spor,diyet yapıyorum artık hayırlısı diyelim.

ZÜLAL(Bookworm)
Yukarı Dön
kardelen Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 73
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kardelen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nis 2008 Saat 17:06
arkadaşlar kilolarını veremeyen ben varım galiba.64 le başladım 77ye çıktım.şimdi 70 kiloyum aşağı inemiyorum.oğlum 13 aylık aslında çok enerji harcıyorum ama iştahım maşaallah iyi.çalışmaya başladığımda veririm inşallah evde acıktıkça atıştırıyorum.allah bana kolaylık versin.
canım oğlum doruk
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 21>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.