Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Biz Bize Sorularımız
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - yaramazlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuyaramazlar

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 39>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
mine Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3462
Mesajın Direkt Linki Konu: yaramazlar
    Gönderim Zamanı: 17 Nis 2008 Saat 00:24
betül bugün mutfağa girip çöp kutusunun kapağını açmış nasıl gücü yettiyse içinde ne var ne yok boşaltmış mutfak perişan haldeydi heryer çay çöpü sebze meyve kabuklarıyla dolmuş elinede almış bir patates kabuğu bir güzel yiyorki yaramaz sizinkilerinde varsa böyle muzurlukları burada paylaşalımmıWink
<a href="http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=29683&title=program-icin-mail-atalim-arkadaslar-lutfen">http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=29683&tit
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Nis 2008 Saat 00:41
hangibirini anlatamkiLOL

benimki çekmece manyağı..bandını çıkarıyorum bazen unutuyom bütün çekmeceleri boşaltıyoOuchözellikle eşarp ve çorap çekmecesi ilgi alanları içindeLOL

sonra saksının topraklarını eve saçma,patates soğan sepetini çekip kapukları ortalığa savurma,meyve bulduğunda mıncırlayıp bide onunla yerleri ovmaLOLbütün kırlentleri yere indirme,elleriyle heryerde gezinip tv,buzdolabı,bulaşık makinası vs. ve dolapları el iziyle kir içinde bırakmaOuch

ay daha varda sayarken yoruldumLOL
Yukarı Dön
hilal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Seha'nın Annesi Forumun İnci Tanesi

Puanlar: 24972
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Nis 2008 Saat 00:46
ben buraya ne yazayımki Unhappyhangisini yazayımkiUnhappybeni can evimden vurdun mineCrybenimkiii çok iyidir bu konudaUnhappyakla hayale gelmicek yaramalıklar türettiUnhappyçok zeki olucak benim oğlumUnhappybitin aklı fikri yeni yaramazlık olayı türetmekUnhappyen basitinden örnek bugün buzdolabına tırmndı ve yoğurdu devirdi ondan sonrada kendini alkışlıyoAngryUnhappybide bana bakıyo anne alkışAngryyani sende alkışlasanki çok iyi yapmış gibiOuchOuchOuchben artık dayanamıyom gittikçe daha beter oluyo iyi olacağı yerdeOuchOuchOuch
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...
Yukarı Dön
uğurefe Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 268
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Nis 2008 Saat 00:55
Orjinalini yazan: emine emine Yazdı:

hangibirini anlatamkiLOL

benimki çekmece manyağı..bandını çıkarıyorum bazen unutuyom bütün çekmeceleri boşaltıyoOuchözellikle eşarp ve çorap çekmecesi ilgi alanları içindeLOL

sonra saksının topraklarını eve saçma,patates soğan sepetini çekip kapukları ortalığa savurma,meyve bulduğunda mıncırlayıp bide onunla yerleri ovmaLOLbütün kırlentleri yere indirme,elleriyle heryerde gezinip tv,buzdolabı,bulaşık makinası vs. ve dolapları el iziyle kir içinde bırakmaOuch

ay daha varda sayarken yoruldumLOL
valla eminecim okurkan ben burda yoruldumLOLyazık san yaaCry ayy anladım valla en rahat zamanlarım Smile bu zuhal kız neymişLOLLOL
Yukarı Dön
hilal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Nis 2008 Saat 01:00
he bak  tekrar yazayımOuchbenimkinin odası yok yatağı bizim odamızda hemen onun yanondada çekmece var ve çoraplar orda o çorapları çıkarıp yatağına basket atarOuchbütün yatak odası çekmeceleri onun oyuncağıdır hepsini boşaltır tabi mutfağınkide öleOuchoyuncak ister getiririm 10 dakka geçmez ondan sıkılır başka ister onu getiririm diğerini kaldaırayım derim basar çığlığı hepsi oralıkta olsun isterOuchsonra artık balkon zamanı geldi iki gğndğr açık kalpılar brine girer diğerinden çıkarOuchevde tv onun baş düşmanıdır sğrekli düğmeleriyle oynarOuchkalem ister boya kalemleri var soanra iki dakka geçmez ararım yok geçen bi baktım hepsini halının altına tıkmışOuchOuchOuch
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...
Yukarı Dön
HaYaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Gece Bekçisi

Puanlar: 3525
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Nis 2008 Saat 01:02
amanınnnn korktum valla ben kızlar. başıma neler geleceğini görür gibi oldum. yandımki ne yandım desenizeLOLLOLLOL
Yukarı Dön
hilal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Nis 2008 Saat 01:06
sonra sürekli dışarı çıkalım ister Ouchkim gelse bize arkasından ağlarOuchgeçen dilenci gelmişti ben onlara kapıyı açmam korkuyom sessiz olö seha dedim kapının arkasından vuruyo jeje(teyze)vuydayıj(burayız)OuchOuchtabi kadın iki saat gitmedi kapıdanOuchsonra ümidi kesit ben açmayoıncaOuchsonra bğtğn kaşıklar sehanınıdır su ister bardak veririm kaşıkta ister hadi onuda vereyim ddrim bütün evi onunla gezer döke dökeOuchçoyba yapimderOuchkrakerlerle evin içinde dolaşmaya bayılırOuchheryer herzaman kırıntıyla doludurOuchbütün kırlentlerim yerdedir onunla tren yapıp izmire giderOucho öle diyoOuchodaların anahtar deliklerine bulduğu şeyleri tıkıştırırOuchOuchhatta evim karınca dolmuştur onlarla krakerlelrini paylaşırOuchOuch
Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7483
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Nis 2008 Saat 01:09
Hiloşşşşş ShockedShockedAllah sana kolaylık versin.DeadDead Ben okurken yoruldum. ConfusedConfusedSen napıyorsun Allah bilir yaaaaa. Amanınnnnn.LOLLOLLOL Dilenci olayı harika bir anııııLOLLOLLOL
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 39>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.