Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Biz Bize Sorularımız
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Bebeğinizle Dışarı Çıkarken Pratik Çözümler.
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuBebeğinizle Dışarı Çıkarken Pratik Çözümler.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 7483
Mesajın Direkt Linki Konu: Bebeğinizle Dışarı Çıkarken Pratik Çözümler.
    Gönderim Zamanı: 15 Nis 2008 Saat 01:37
Arkadaşlar yeni bir konu aklıma geldi.Lamp Esasen daha önce de aklıma gelmişti ama bebeğinizle dışarı çıkarken pratik olarak yaptığınız neler var paylaşalım mı?Wink

Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Nis 2008 Saat 01:46
Ben evde buharda pişirdiğim sebzeleri bir kavanoza koyup alışveriş merkezinde herhangi bir fast foodda mikrodalgada ısıtıp veririm mesela.Wink

Yukarı Dön
irme Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

En Şen Üyemiz,Avrupai Pamuk Prensesimiz!

Puanlar: 8380
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Nis 2008 Saat 09:33
Benim kızımla dışarı çıkarken yaptığım en pratik şey..birgece önceden çantasını hazırlamak oluyor...kızım uyudu mu,sakin kafayla çantasını rahat rahat hazırladımmı,hiçbirşeyi unutmuyorum..sadece yanıma alacağım yemegi çantaya attımmmı hooooppp hazırım..tavsiye ederim telaş olmuyor
Pamuk Prensesin Annesi...
Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Nis 2008 Saat 09:39
Ben Ch..o hediye vermeden önce o çanta setini almıştım ve içinde sürekli 5 adet bebek bezini, bir alt açma kullan at örtüsünü ve pişik kremini hazır tutuyorum ve dışarı çıkacağım zaman hep hazır oluyor.
Artık bu çanta herkeste var. Tavsiye ederim.Thumbs%20Up

Düzenleyen ifakat - 28 Şub 2009 Saat 01:43
Yukarı Dön
mine Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 3462
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Nis 2008 Saat 10:04
ben en çok anneme gittiğim için orada 1 paket bez ıslak havlu yedek kıyafet mutlaka bulunuyor rahat rahat gidiyoruz bizde kızımla birde mutlaka meyve püresi her zaman hazırdır çantamda alışverişe filan gittiğimizde hemen çıkarıp yediriyorum ısıtma derdide yok üstelik
<a href="http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=29683&title=program-icin-mail-atalim-arkadaslar-lutfen">http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=29683&tit
Yukarı Dön
miss hugolina Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 9455
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Nis 2008 Saat 14:20
Benim çantamda her zaman hazırdır evde,malum deprem bölgesiLOLLOLBurada alışveriş merkezi,gidebileceğim bir cafede yok,öyle bir derdimdeLOLLOLMerkeze gittiğimizde ise ba....ix alıp veriyorum,bemim kızım çok iştahsız zaten.Ama gözü benim yediklerimde oluyorLOLbende onun yiyebileceği bir yemek siparişi veririm,mesela kumpiri çok sevdi sade patates ve bol kaşarThumbs%20UpMaşallah diyeyim.

Düzenleyen ifakat - 28 Şub 2009 Saat 01:43
Yukarı Dön
snyozt Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 215
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Nis 2008 Saat 20:55
benimde cantamda bezler, islak havlu,alt degistirme ortusu, yedek kıyafetleri hep hazır.
herkes hazırlandıktan sonra buyuk oglumu giydiriyorum sonra soyluyorum dısarı cıkacagımızı yoksa cıplak cıkacak nerdeyse. cıkana kadar sabırsızlanıyor benimde elim ayagıma dolasıyor tabii.
Yukarı Dön
meral75 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 175
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Nis 2008 Saat 23:08

oglum 6 aylik olcak ben o cantaya daha yeni akil edip yedek kiyafet islak bez vs. hepsi icinde hazir..Smileacemilik iste ilk bebek olunca önceleri cikcamiz zaman hazirlaniyoduk ter icinde kaliyodumSmile simdi bi yiyeceklerini ve bi oyuncak ve haziriz ama oglum agladikca hala elim ayagima dolasiyo ..

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.