Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Oyunlar & Oyuncaklar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - oyuncaklar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

oyuncaklar

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 82838485>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Gülsen Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Yazıldığı gibi okunur:)

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 13226
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gülsen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Şub 2011 Saat 00:29
Kız Efeyi geçen gün Tübay'ın kızıyla sözledik Erene Reyyan olur ama Ayşegül beni vurur topuklarımdan alimallah LOLLOL

Yukarı Dön
Kevser Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Mersin benden sorulur:)))))

Puanlar: 7222
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Kevser Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Şub 2011 Saat 00:35
olmaz yaaaa efe şevvalin olsun  
Yukarı Dön
Gamze Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dora'nın annesi

Puanlar: 12808
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gamze Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Şub 2011 Saat 00:41
kaynana bozdu sözü Şevval Efenin artık hadi hayırlısı olsun açın bir söz topiği kutlamaya gelelimPigLOLLOLLOL

<a href="http://evimizelimizde.blogspot.com.tr/">http://evimizelimizde.b
Yukarı Dön
KUZEY&MİRA Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Melek Anne :)

Puanlar: 2583
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı KUZEY&MİRA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Şub 2011 Saat 10:43
Gülsennn maaşallah yavruma...ne hamarat,ne akıllı öyle ne kadar muntazam ve düzenli yapmış afferin ona...
Bu arada dün seni rüyamda gördüm bir kızın varmış
DEVRİM KUZEY & ZEYNEP MİRA
Yukarı Dön
Bebegimingüncesi Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 4
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Bebegimingüncesi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Tem 2013 Saat 20:28
Öncelikle merhabalar;
tamda bu şekilde düşünen anneler için hangi dönemde hangi oyuncakları kullandığımız paylaşmaya devam ediyorum,belki sizlerede fikir verebilir.
Bu halkalar çok işimize yarayacağı belli.Zaten oğlum küçüklüğünden bu yana halka dizmeye bayıldığından bu oyuncak da oldukça ilgisini çekti.Fakat benim amacım burda kalın-ince kavramını öğretmek.Bakalım ne kadar başaralı olacağız ama şimdilik iyi gidiyoruz.Bu oyuncakla yine renk çalışması, büyük-küçük kavram çalışması ve el-göz kordinasyonu sağlanabilir.

Düzenleyen yasemin - 19 Tem 2013 Saat 21:10
http://burcu-kaan.blogspot.com/
Yukarı Dön
lagrima Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 743
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı lagrima Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Eyl 2013 Saat 13:42
17 ay 11 günlük oğlum hhiçbir oyuncagı ile uzun süre oynamayı sevmiyor. maksimum 5 dk arabalarla ya da toplarla oynar bırakır. :(
Rabbim sana emanet!!
Yukarı Dön
BegumMidilli Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı BegumMidilli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Eki 2013 Saat 16:42
arkadaşlar merhaba,

ben çocuğumun doğduğu ilk günden beri  reklam yasakkullanıyorum. avustralyalı bir marka olması, ürünlerini çocukların gelişimine göre üretmesi gerçekten çok iyi. mesela ürünlerin çoğunda  siyah beyaz şeritler var ilk başta bunlar ne işe yarar tüm oyuncaklarda var diye düşünüyordum araştırmalarıma göre oyuncaklarda siyah beyaz kullanılmasının nedeni bebekler ilk önce siyah ve beyazı seçebiliyorlarmış ve playgro bunu düşünerek üretmiş ürünlerini ayrıca çoğu oyuncağından bebekler dişini kaşıyabilsin die aparatlar koymuşlar bence çok deneyimliler bu konuda bu nedenle hep ..............oyuncaklarını tercih ettik hiçte pişman değiliz

Düzenleyen yasemin - 01 Eki 2013 Saat 18:39
Yukarı Dön
Ceybebe Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ceybebe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Nis 2015 Saat 10:59
Merhaba Anneler,

Mağazamızın en çok satan oyuncaklarından biri olan "Chi... Videolu Konuşan Çiftlik" ürününü tavsiye ederiz.

Hem eğitici hemde çocuğunuzuz eğleneceği bir oyuncak arıyorsanız tam size göre.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 82838485>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.