Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Oyunlar & Oyuncaklar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - oyuncaklar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

oyuncaklar

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 85>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
duygu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dedektifler Odası Başkanı :)

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 9950
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı duygu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Şub 2008 Saat 10:20
Şu bahsettiğiniz tv oyuncağından bende de var.
Hatta Egemen'in fotoğraflarından birinde net oladak çıkmıştı. Melodisi çok güzel. Hala çal diye alıp bana getiriyor.LOLLOLLOL
Yukarı Dön
ALPELLA Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 12205
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ALPELLA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Şub 2008 Saat 10:30

Kızlar doğru anladım değil mi çocugunuza dünyanın parası vererek aldığınız müzikli toplu sesli oyuncakları değilde sevdiği oyuncakları soruyorsunuz değil mi ? LOLLOLLOLLOL

Eğer öyleyse bizimkinin ençok sevdiği oyuncak kepçe, tava, kaşık, çatal, bardak Big%20smile evde mutfak dolaplarını hep bağladık artık ne biçim çocuksa artık LOLLOLLOL

Ama oluşuma çok haksızlık ta etmeyeyim kamyonu var bir tane büyük onun içine ıvır zıvırları doldurup oynamayı seviyor Wink
Yukarı Dön
emelaker Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 644
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı emelaker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Şub 2008 Saat 11:01
duygu ve fatma...ay kızlar kusura bakmayın yaa...fot.mak. azizliğine uğradım,dünden beri çekim yapmaya çalışıyorum,çekiyor kayıt etmiyor valla rezil oldum..şimdi eski mak. şarja taktım onunla denemeye çalışıcam,onunda görüntüsü pek iyi değil ama ....bakalım nasıl olcak...
Yukarı Dön
emelaker Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı emelaker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Şub 2008 Saat 11:33
Yukarı Dön
emelaker Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı emelaker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Şub 2008 Saat 11:36
Yukarı Dön
emelaker Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı emelaker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Şub 2008 Saat 11:38
Yukarı Dön
fatmabek Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

emir&yusufun annesi

Puanlar: 2809
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı fatmabek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Şub 2008 Saat 19:43
Orjinalini yazan: ALPELLA ALPELLA Yazdı:

Kızlar doğru anladım değil mi çocugunuza dünyanın parası vererek aldığınız müzikli toplu sesli oyuncakları değilde sevdiği oyuncakları soruyorsunuz değil mi ? LOLLOLLOLLOL

Eğer öyleyse bizimkinin ençok sevdiği oyuncak kepçe, tava, kaşık, çatal, bardak Big%20smile evde mutfak dolaplarını hep bağladık artık ne biçim çocuksa artık LOLLOLLOL

Ama oluşuma çok haksızlık ta etmeyeyim kamyonu var bir tane büyük onun içine ıvır zıvırları doldurup oynamayı seviyor Wink
  say

benimki de aynısından ama bıktııı eskiye oranla
sayesinde 2 tencere bir tava gitti LOLLOL

ama şimdi yenilik istiyoooooConfused
"Evrendeki her şey senin içindedir. Her şeyi kendine sor." Mevlana
Yukarı Dön
fatmabek Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

emir&yusufun annesi

Puanlar: 2809
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı fatmabek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Şub 2008 Saat 19:49
Orjinalini yazan: emelaker emelaker Yazdı:

duygu ve fatma...ay kızlar kusura bakmayın yaa...fot.mak. azizliğine uğradım,dünden beri çekim yapmaya çalışıyorum,çekiyor kayıt etmiyor valla rezil oldum..şimdi eski mak. şarja taktım onunla denemeye çalışıcam,onunda görüntüsü pek iyi değil ama ....bakalım nasıl olcak...

bence cok guzel cıkmışlar teşekkür ederim
ben su hayvan sesleri çıkaran piyanodan almayı dusunuyorum
oğlum hayvanları cok seviyor maşallah en cok kopek ve kusları
"Evrendeki her şey senin içindedir. Her şeyi kendine sor." Mevlana
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 85>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.