Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Oyunlar & Oyuncaklar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - oyuncaklar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

oyuncaklar

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 85>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fatmabek Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

emir&yusufun annesi

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2809
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı fatmabek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: oyuncaklar
    Gönderim Zamanı: 09 Şub 2008 Saat 20:06
eğer bebeğinizin yaşını ve su an en sevdiği oyuncakları yazarsınız beni de hangi donemde hangi oyuncakları ve oyunları seviyor yonlendirmiş olacaksınız teşekkür ederim

mesela benim oğlumu suan evdeki hiçbir oyuncak tatmin etmiyor Unhappy
3 tekerlekli ve pedallı bisiklet sipariş ettim evde gezssin diye
bakalım sevecek mi yazarım burdan Clown

Düzenleyen hilal - 16 Haz 2009 Saat 21:35
"Evrendeki her şey senin içindedir. Her şeyi kendine sor." Mevlana
Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7483
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı duygu07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Şub 2008 Saat 23:25

Benimki en çok mama sandalyesine bağladığım müzikli oyuncağını seviyor. Süper bir şey ve çok ucuza aldım. Fotoğraflar bölümünde görebilirsiniz.

Bir de kurabiye kavanozu aldım. Ona da bayılıyor. İple onu da mama sandalyesine koyabiliyorum atmasın diye.
Aklıma geldikçe yazarım.Clown
Ay aklıma geldi bile. Bebek arabasında bir kelebeği var çekince titreşiyor. Onu da çok sever. Uyandığı zaman kendisi ilk onu yapar. Gece yatağının kenarına takıyorum hiç üşenmeden de.LOLLOL Sabah 1 saat fazladan uyuyorumLOLLOL
Yukarı Dön
botag Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 691
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı botag Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Şub 2008 Saat 13:38
kızım 10.5 aylık.Basınca şarkı çalan kitabı var. Biraz gürültülü ama Ona bayılıyor. 8 aylıkken almıştım.sürekli basıp şarkı dinliyor.sayfalarını açıp resimlere bakıyorSmile
Yukarı Dön
emelaker Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 644
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı emelaker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Şub 2008 Saat 13:56
benim kızım 18 aylık,piyanosu var kuş,ördek sesleri falan çıkaran onu çok sever,birde tv gibi bi oyuncağı var kuruyosun hayvanlar geçiyo müzikle beraber...şimdi int. oyun küplerinden sipariş ettim,bakalım nolcak....
Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı duygu07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Şub 2008 Saat 14:06
Orjinalini yazan: emelaker emelaker Yazdı:

benim kızım 18 aylık,piyanosu var kuş,ördek sesleri falan çıkaran onu çok sever,birde tv gibi bi oyuncağı var kuruyosun hayvanlar geçiyo müzikle beraber...şimdi int. oyun küplerinden sipariş ettim,bakalım nolcak....

Emel canım o piyano benimkinden galiba. Fotoğraflar bölümünde gördü mü benimkini? Acaba o değilse özelden bana yazar mısın canım?Approveİncelemek istiyorum. Bir de Tv oyuncağını da yazarsan sevinirim tatlımClown Ben çok oyuncak inceliyorum da...
Bu arada Kıymet Teyzesi kızıma emeklesin diye balık almış. Şarkı söyleyip gezen bişi. Çok güzel ama atıp birkaç yerini kırdı bile.LOLLOL Ama balık halen yürüyor yüzgeçlerini çırpıyor. Aaaaa bir de kızım o balığı yatık tutunca ouuuooooo diye garip sesler çıkartıyor ondan çok korkup önünden itişine bauılıyorum. Çok şeker oluyor ayyyyLOLLOL
Yukarı Dön
fatmabek Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

emir&yusufun annesi

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı fatmabek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Şub 2008 Saat 15:38
Orjinalini yazan: duygu07 duygu07 Yazdı:

Orjinalini yazan: emelaker emelaker Yazdı:

Emel canım o piyano benimkinden galiba. Fotoğraflar bölümünde gördü mü benimkini? Acaba o değilse özelden bana yazar mısın canım?Approveİncelemek istiyorum. Bir de Tv oyuncağını da yazarsan sevinirim tatlımClown Ben çok oyuncak inceliyorum da...
Bu arada Kıymet Teyzesi kızıma emeklesin diye balık almış. Şarkı söyleyip gezen bişi. Çok güzel ama atıp birkaç yerini kırdı bile.LOLLOL Ama balık halen yürüyor yüzgeçlerini çırpıyor. Aaaaa bir de kızım o balığı yatık tutunca ouuuooooo diye garip sesler çıkartıyor ondan çok korkup önünden itişine bauılıyorum. Çok şeker oluyor ayyyyLOLLOL

ewet su piyanoyu bende merak ettimmm bi bakıyım bulamassam sana sorarım emelcim

duygucum bende senin gibi oyuncak meraklısıyım cok arastırıp az ve öz almaya calısıyorum
bu arada sana tom...nin ibisiklete donusebilen (ilk bisikletimi) tavsiye ederim uzun süre kullanabileceği ve cocugunu ayakta tutmaya hatta yurumeye tesvik edecek bir urun
Yukarı Dön
fatmabek Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

emir&yusufun annesi

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı fatmabek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Şub 2008 Saat 15:52
duygum net belli olmuyor baktım piyanoya

su mama sandelyesine aldığın oyuncagın marka fiyat ve nerden aldıgını yazsana canımmm ozelden

emelcim sen de su tv yi ve ayrıntıları atsan bana ozelden Wink
Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı duygu07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Şub 2008 Saat 20:10
Orjinalini yazan: fatmabek fatmabek Yazdı:

duygum net belli olmuyor baktım piyanoya

su mama sandelyesine aldığın oyuncagın marka fiyat ve nerden aldıgını yazsana canımmm ozelden

emelcim sen de su tv yi ve ayrıntıları atsan bana ozelden Wink

Canım markası yok ki bendeki oyuncağınUnhappy
Ama Toys.... ünlü mağazadan aldım. Orda tarif edersen varsa mutlaka bulurlar. Şey diyebilirsin mesela. Önde küçük kitap görünümlü bir piyano. Sayfayı çevirince hayvan sesleri diğer sayfada ise taşıt sesleri var. Diğer bölümünde de müzikler falan var dersen bulurlar. Fiyatı 10,90 YTL. Fiyatına göre çok uygun bir şey.Thumbs%20Up
Bu arada mama sandalyesine bağlama fikri benden çıktı canım. Yoksa öle bağlanmıyorLOLLOLLOL Bir iple işi çözdüm ben.Clown
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 85>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.