Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - geniz eti ve kulakta sıvı
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

geniz eti ve kulakta sıvı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
sihaya34 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 14
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sihaya34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: geniz eti ve kulakta sıvı
    Gönderim Zamanı: 25 Haz 2018 Saat 15:03

Hocam merhabalar,

Oğlum 3,5 yaşında ve 10 gün ateşi süren ve kulaktan sıvı akması durumu da yaşanan grip sonunda iyileşti. Sonrasında duymasında azalma olduğunu farkettik. Dıştan bakınca da kulaklarında yoğun sarı kir görüntüsü mevcuttu ve temizletmiyordu. Kbb doktoruna gittiğimizde kulaklarında yoğun kir olduğunu söyleyip temizledi. Sonra iki kulağında da olan kulak zarının içindeki sıvıyı gösterdi ve röntgen ve işitme testi istedi. Sonuçlara göre de antibiyotik zyrtec ve nazoster sprey verdi. Röntgen ve işitme testi sonucuna göre de %50 geniz eti büyümesi olduğunu, 2 hafta sonunda iyileşmezse de sıvıyı çekeceklerini söyledi. Ben tabiki hemen sizin maillerinizi okudum ve hiçbirini kullanmayıp, ağrı olmazsa da ödemi indirsin diye 3 gün  illiadin kullandım. Ama yine de konu kulak olunca çok yakınlarda bir akrabamız da duyma kaybı yaşayınca, size sonuçları gönderip danışmak istedim. Her şey yolunda değil mi :) ? Vakit ayırabilirseniz sevinirim.

Sevgilerimle.

Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Haz 2018 Saat 18:39
Turk KBB doktorlarini dinlerseniz; KESIN kalici isitme kaybi olur... 
Meslek hayatim boyunca, hicbir hastamda; Orta Kulak Iltihabi sonucu kalici herhangi bir sey olmadi..
Sadece benim anlattiklarimi uygulayin.. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.