Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Bogaz enfeksiyonu teshisi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Bogaz enfeksiyonu teshisi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
mmerosejaune Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 60
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mmerosejaune Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Bogaz enfeksiyonu teshisi
    Gönderim Zamanı: 10 Nis 2018 Saat 16:19

Merhaba hocam,
2,5 yasindaki oglumun 3 gundur 38-40 arasi atesi var, bugun cok halsizdi ve surekli aglama hali oldugu icin doktora gittik.
Antibiyotik verecegini soyledi, bu sekilde kabul etmeyecegimi soyledim. O halde strepA, bogaz kulturu ve kan sayimi yapilacagini soyledi. Bogaz kulturu sonucu 2 gun sonra cikacak, strepA negatif, kan sayimi da ekteki gibidir.
Antibiyotiklik bir durum olmadigini dusunuyorum, sizin de yorumlamanizi rica ediyorum, tesekkurler.
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Nis 2018 Saat 18:42
O kultur sonucu almaya bile gitmeyin..
O doktor ya cok CAHIL, ya da; SAHTEKAR..
Hicbir sey yapmayin..
Ates+Koku+Pas uclusunu iyi ogrenin.. Yoksa, cocuk doktorlarindan daha cok kaziklar yersiniz.  
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mmerosejaune Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Nis 2018 Saat 16:11
Hocam oglum aciyor diyor ara sira. Kulaginin oldugunu zannediyorum cunku dunku muayenede onun da kizarik oldugunu soylemisti doktor. Tam olarak nasil emin olabilirim kulagi mi ve kulaksa iliadin kullanayim mi?
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Nis 2018 Saat 19:47
Hemen Iliadin DAMLA baslayin..   
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mmerosejaune Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Nis 2018 Saat 13:37
Hocam gecen gun boynunun altinda olan bir dokuntu, dun koltuk altinda vardi. onlar gecti, bugun de gogsunde cikti. Hastaligiyla ilgili midir acaba? Cok kucuk, uzeri kirmizi nokta nokta. [/IMG]
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Nis 2018 Saat 19:27
Maalesef, sitedeki HATA devam ediyor, resimleri acamiyorum..   
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mmerosejaune Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Nis 2018 Saat 21:10
Hocam bugun 6. gunu atesin. En fazla ne kadar surecektir ya da baska bir seyden suphelenmek icin nasil bir belirti beklemeliyiz?
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mmerosejaune Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Nis 2018 Saat 22:09
Tekrar merhaba hocam, oglumun atesi 8. gun dustu. Kulak agrisi icin iliadin kullandik, iliadinin 2. gunu kulagindan sivi bir akinti geldi. Yastiginda da lekelenmeler vardi. Eski postlarda kulak zarinin delinmesi ve kendi kendini tamir etmesiyle ilgili yazdiklarinizi okudum. Bizde de oyle bir durum mu oldu acaba? Simdi tekrar bir doktora gostermeli miyiz?
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.